800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBerchtesgadenské Alpy s návštěvou Mnichova

  • Návštěva pochmurného Orlího hnízda
  • Bavorská metropole Mnichov

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

v ranních hodinách odjezd z ČR do Pasova - města na soutoku tří řek. Během prohlídky jistě nevynecháme malebná náměstí, vysoké věže, klikaté uličky, návštěvu dómu sv. Štěpána, kde jsou umístěny asi největší varhany na světě. Fakultativně plavba k soutoku Dunaje, Ilzu a Innu s nádherným pohledem na město. Odjezd na ubytování. Při dobrých časových možnostech individuální návštěva bazénu či sauny v Inzellu (zdarma v rámci Inzell Card). Fakultativně večeře. Nocleh.

2. den:

po snídani pojedeme do Berchtesgadenu, kde navštívíme pověstné Hitlerovo Orlí hnízdo s chmurnou historií, ale úžasným výhledem na okolní horské scenérie. Dále budeme pokračovat na prohlídku slavného solného dolu. V odpoledních hodinách přejedeme k jezeru Königssee, které se rozlévá při úpatí nejvyšší hory Berchtesgadenských Alp a druhé nejvyšší hory Německa - Watzmann 2 713 m n. m. Možnost procházky kolem jezera či projížďky lodí ke kapli sv. Bartoloměje. Návrat do Inzellu. Fakultativně večeře. Nocleh.

3. den:

po snídani pojedeme do Ruhpoldingu, kde společně vyjedeme lanovkou (zdarma v rámci Inzell Card) na vrchol Rauschberg, kde se rozloučíme nádherným výhledem na Chiemgauské a Berchtesgadenské Alpy, a dále budeme pokračovat do bavorské metropole Mnichova známé nejen historickou Hofbrauerei, ale i nádhernou pěší zónou a pověstným orlojem na Nové radnici. Individuální volno. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Možnosti ubytování

Počasí

Bavorsko

2°C Jasno

Berlín a okolí

9°C Převážně oblačno

Braniborsko

8°C Oblačno

Dolní Sasko

10°C Jasno

Hesensko

9°C Oblačno

Sasko

7°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Nejkrásnější zámky Bavorska

Nejkrásnější zámky Bavorska

Německo

Cena od: 4 033 Kč

Pro skupinu:

HOTEL Legoland a tobogánový svět

HOTEL Legoland a tobogánový svět

Německo

Cena od: 3 700 Kč

Pro skupinu:

Serengeti Park a Ptačí svět

Serengeti Park a Ptačí svět

Německo

Cena od: 4 900 Kč

Pro skupinu: