800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBerlín 1 den / Berlín a Postupim 2 dny

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Program zájezdu: (jednodenní zájezd)
1. den: V ranních hodinách (cca v 5.30 hod.) odjezd do Německa. Po příjezdu společně absolvujeme okružní jízdu Berlínem jak bývalou východní, tak i západní částí města. Dále jistě využijeme návštěvy Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimské náměstí či bulváry v bývalé západní části, Alexanderplatz s televizní věží, noblesní známá třída Unter den Linden, Humboltova universita, muzeum Pergamon. V podvečerních hodinách odjezd do ČR. Návrat do Prahy kolem půlnoci.

Program zájezdu: (dvoudenní zájezd) 
1. den: V ranních hodinách (cca v 6.00 hod.) odjezd do Německa. Po příjezdu společně absolvujeme okružní jízdu Berlínem jak bývalou východní, tak i západní částí města. Dále jistě využijeme návštěvy Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimské náměstí či bulváry v bývalé západní části, Alexanderplatz s televizní věží, noblesní známá třída Unter den Linden, Humboltova universita, muzeum Pergamon. Nocleh v Berlíně.
2. den: Snídaně. Odjezd do Postupimi. Možnost individuální prohlídky zámeckého areálu s parkem a fontánami a při dobrých časových možnostech jistě nevynecháme ani rokokové krásy zámku Sanssouci či zámku Cecilienhof, kde byla podepsána Postupimská dohoda. Alternativně místo zámků je možné navštívit filmový park Babelsberg, kde naleznete 4D kina, expozice věnované filmové tvorbě, westernovou uličku či zajímavá akční show. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Počasí

Bavorsko

9°C Skoro jasno

Berlín a okolí

8°C Převážně oblačno

Braniborsko

8°C Oblačno

Dolní Sasko

11°C Převážně oblačno

Hesensko

8°C Polojasno

Sasko

8°C Převážně oblačno

×