800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAMILIENHOTEL SPREEWALDGARTEN

Vhodný pro rodiny s dětmi, tradiční, venkovský - na okraji Spreewaldu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Hotel pro rodiny cca 50 km od Tropical Islands.

Poloha

dobrý výchozí bod pro výlety do okolí, do Drážďan, Berlína nebo Postupimi. Přímé napojení na cyklostezky a turistické trasy. Spreewald, Chotěbuz nebo Spreewaldské lázně v Burgu cca 10 km. Aquapark Tropical Islands cca 50 km. Vybavení: menší hotel (30 pokojů) s moderním vybavením. Restaurace, pivní zahrádka v celoročním stanu. Venkovní bazén (v létě, nevyhřívaný) s loukou s lehátky a slunečníky. Ubytování: sympaticky zařízené dvoulůžkové pokoje (A2A)/jednolůžkové pokoje (A1A) se sat. TV, radiobudíkem, telefonem, minichladničkou, sprchou a WC. Rodinné pokoje (dvoupokojové) (A3A): dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj (ne na stejném poschodí). Rodinné pokoje (dvoupokojové) (A4A): 2 sousední dvoulůžkové pokoje (bez spojovacích dveří). Překročení maximální počtu osob o dítě není možné v žádném typu pokojů.

Stravování

Snídaně: formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech. 1x týdně spreewaldský bufet, večerní grilování (podle počasí). Služby v ceně: drink na uvítanou, 1 láhev vody a 1 láhev džusu (obojí 0,7l) při příjezdu na pokoji.

Sport/aktivity

Bez poplatku: 1 tenisový kurt s tvrdým povrchem a umělým osvětlením, stolní tenis (v létě). Za poplatek: rybaření (s povolenkou), půjčovna kol (8 EUR/den). Aktivní program pro celou rodinu, např. pěší turistika, cyklovýlety, nordic walking. Nedaleko možnost jízdy na koni. Jízdy povozem, kočárem, lety balónem a projížďky ve člunu lze objednat na místě. Na místě lze zprostředkovat vstup do lázní Spreewaldtherme v Burgu.

Wellness

za poplatek: masáže na vyžádání. Rodina: bez poplatku: herní koutek s půjčovnou her, hřiště. Za poplatek: hlídání dětí (na vyžádání).

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Příjezd vlakem: nejbližší nádraží Kuhnersdorf (cca 1,2 km). Domácí zvíře: (1), cca 6 EUR den/malé, popř. 8 EUR den/velké. Nutná rezervace v ck. Příjezd/minimální délka pobytu denně/2 noci. 21.04. a 02.06.-22.10. denně/3 noci. Žádné pobyty v termínech 21.12.-01.01.

Počasí

Braniborsko

9°C Polojasno

×