800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTROPICAL ISLANDS - čtyřlůžkové pokoje

  • Je největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tropical Islands - největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Abyste strávili dovolenou v tropech, nemusíte sedět více než osm hodin v letadle. Vždyť Jižní moře najdete zcela pohodlně v Braniborsku, pouze 60 km jižně od Berlína a 100 km severně od Drážďan.
V největší samonosné hale na světě se na 66 000 metrech čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde můžete báječně relaxovat a zažívat okamžiky jako v opravdových tropech. Teplota se zde pohybuje celoročně kolem 26 stupňů Celsia.

Užívejte si pohádkového vodního světa s lagunou ostrova Bali a Jižním mořem – na 200 metrů dlouhé písečné pláži jsou k dispozici lehátka pro relaxaci.
Projděte se největším „indoorovým“ deštným pralesem s více než 55 000 rostlinami nebo se nechte unášet fascinujícími odpoledními a večerními představeními na jevišti v tropické vesnici.

Jižní moře má rozlohu čtyř olympijských plaveckých bazénů (cca 3 000 metrů čtverečních) a voda má příjemných 28 stupňů. Hned vedle se nachází dětský bazén s atrakcemi pro děti a brouzdalištěm. Laguna ostrova Bali se rozprostírá na ploše 1200 metrů čtverečních a teplota vody dosahuje 32 stupňů. Lagunu obklopuje deštný prales, který navozuje pocit, že se nacházíte v opravdových tropech. Součástí laguny je i vodopád a vířivky.

Deštným pralesem vede naučná stezka, dlouhá 1 km. Cestou uvidíte banánovníky, kávovníky nebo chlebovníky, projdete se po mostě, který vede přes mangrovníkovou bažinu, kde žijí nejrůznější druhy ryb a želv.

Bohaté zážitky slibuje i největší tobogán v Německu, létání balónem nebo obrovský dětský ráj s brouzdalištěm, trampolínou nebo dráhou pro minikáry.

Kdo hledá relaxaci, pro toho je ideální návštěva saunové krajiny, která se skládá z šesti různých saun a parních lázní, postavených v klasickém asijském stylu.

Ubytování


Ubytování uvnitř v hale
Dvoulůžkové pokoje Premium nebo Standard
Dvoulůžkové pokoje typu Premium jsou vybaveny klimatizací, sprchou, WC, TV, manželským dvoulůžkem a minibarem (zdarma). Jsou zařízeny v tradičním domorodém stylu (africký, asijský). Některé pokoje mají terasu či balkon. V některých pokojích možnost přistýlky (rozkládací lůžko, vhodné pro děti)

Pokoje Standard jsou k hale přistavěny zvenku, ale s halou jsou spojeny vnitřní chodbou. Jsou zařízeny v moderním stylu, vybavení mají shodné jako pokoje Premium, ale nemají klimatizaci. Mají okna otvíratelná ven.

Rodinné pokoje Premium nebo Standard
Rodinné pokoje Premium jsou klimatizované, vybaveny sprchou, WC, televizí, minibarem (zdarma), manželským dvoulůžkem a dvěmi postelemi (palandami). Většina těchto apartmánů je dvouložnicová, postavená v pirátském stylu za dětským hřištěm nebo v pirátském hradu Royal Harbour nad šatnami.

Rodinné pokoje Standard mají shodné vybavení a umístění jako dvoulůžkové pokoje Standard.

Stany
Stany jsou dvou nebo čtyřlůžkové. Jedná se o klasické plátěné stany, postavené na dřevěné podlážce, na šněrování + zámeček. Ve stanech jsou pohodlné matrace, polštář a přikrývka včetně lůžkovin. V hale jsou dvě tzv. stanová městečka - jedno u dětského hřiště a tobogánů a druhé u saun.

Ubytování mimo halu
Mimo halu se v bezprostřední blízkosti nachází kemp uprostřed nádherné krajiny. Areál má rozlohu 6 hektarů a poskytuje hodně místa pro karavany nebo obytné automobily. Na tábořišti jsou nabízeny k pronájmu týpí, vybavené pohodlnými matracemi a lůžkovinami. Další možností ubytování nabízí apartmány v městečku Teupitz nebo Golssen které leží u nádherné vodní nádrže a od Tropical Islands jsou vzdálené 15 km.

Mobilní domky

Mobilní domky (mobile homes) jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí navštívit Tropical Islands a zároveň se podívat i po okolí. A nejen pro ty. Kemp je od haly vzdálen 1 km a je tak dobře dostupný - autem, bezplatným shuttle busem nebo krátkou procházkou (cca 20 minut). Mobilní domky zaručují pohodlné ubytování až čtyřem dospělým osobám v klidném prostředí uprostřed borovicového lesa. V kempu je k dispozici obchod se základními potřebami, bistro, prádelna nebo dětské hřiště.

Mobilní domky jsou vytápěné a ubytování je tak možné po celý rok. Obytná plocha je 35 m2, jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, WC, sprcha, obývací kuchyně (lednička, myčka, sporák, dřez, mikrovlná trouba s grilem, kávovar, varná konvice a toastovač. K dalšímu vybavení patří televize, bezplatná WLAN síť a zařízená terasa s venkovním grilem.

Minimální pobyt je 2 noci, v ceně je již zahrnuto kombi vstupné do Tropical Islands po celou dobu pobytu (můžete přicházet a odcházet jak často budete chtít). Domky jsou k dispozici v den nástupu od 16 hodin (do Tropical Islands můžete ale již přijet ráno), v den odjezdu je nutno je vyklidit do 10 hodin. V ceně je již dále zahrnut závěreční úklid. Všechny domky jsou NEKUŘÁCKÉ !!!!

Vybavení

Solárium, snídaňová restaurace, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, parkování, obchůdky, masáže, lázně, kosmetika, internet, fitness, dětský klub, bazén vnitřní, bazén pro děti, bazén, bar, aquapark.

Stravování

Se snídaní.

Sport a zábava

Stolní tenis, minigolf, fitness, dětské hřiště, bazén.

Počasí

Braniborsko

16°C Převážně oblačno

×