Německo | Braniborsko | Tropical Islands

TROPICAL ISLANDS - pokoje, stany, apartmány

   Přidat k oblíbeným

   Poloha a popis

   Popis hotelu

   Venkovní zóna Amazonia. Dětský ráj Tropino si vaše děti zamilují.

   Poloha

   Tropical Islands se nachází pouze cca 60 km jižně od Berlína.

   Vybavení

   objevte nejrozsáhlejší evropský vodní svět o 66 000 m2. Čeká Vás světově největší vnitřní deštný prales, originální stavby ze zemí tropického pásu a okouzlující exotický vodní svět: můžete snít v tajuplné laguně s jeskyní a vodopádem, relaxovat u obrovského Jižního moře s písečnou pláží a palmami. Čeká Vás celoročně otevřená venkovní část s obrovskou plochou 35.000m2 s fantastickými vodními atrakcemi a bazény na ploše více než 1000 m2, White Water River (průtokový kanál o délce 250 m), Spray Area pro malé návštěvníky s různými vodními hrami, lehátky, gastronomií, wellness a dalšími aktivitami pro celou rodinu.

   Ubytování

   Dvoulůžkové pokoje Premium (A2A): cca 25 m2, 2 osoby, sat. TV, klimatizací, minichladničkou, vanou nebo sprchou a WC.

   Rodinné pokoje Premium (A3B/A4B): cca 33 m2, se separátním dvoulůžkovým pokojem s patrovou postelí.

   Stany (Z2C/Z2E/Z3E/Z4E): útulné stany jsou vybaveny matracemi, elastickými prostěradly, polštářky a lehkými pokrývkami (host si povléká sám). V hale je k dispozici sociální zařízení (sprcha/WC).

   Mobilní domy (F4G/G4G): v klidném prostředí, v separátním venkovním areálu kempu, cca 35 m2, s koupelnou se sprchou, WC, TV, 2 ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Obývací pokoj s americkou kuchyní (nádobí, chladnička, myčka, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar). Terasa s nábytkem a venkovním grilem. Nacházejí se cca 1,5 km od budovy Tropical Island - kyvadlová doprava zdarma. Pozn. F4G pobyt na 2 noci/G4G pobyt na 3 noci.

   Stravování

   pokoje/stany: snídaně, mobilní domy: bez stravy. Oběd a večeře v restauraci na místě za poplatek (v tropickém ostrově Dome).

   Internet

   WiFi zdarma (pokoje).

   Sport/aktivity

   za poplatek: minigolf, fitness a další aktivity.

   Wellness

   za poplatek: (u premium pokojů a mobilních domů - vstup do saunového světa zdarma) Tropical Islands: saunovací komplex s kamennou saunou (cca 90°C), parní lázeň z drahokamů (cca 45°C), stromová sauna (cca 90°C), 3 vířivky (cca 38° C) s masážními tryskami, fitness. Relaxační procedury a masáže. Děti mohou do sauny pouze s doprovodem dospělého.

   Děti

   Tropino dětský koutek s 4000 m2: zábavný a akční program pro děti (např. hledání pokladu). Dětská postýlka v Premium pokojích A3B/A4B na vyžádání, poplatek cca 10 €/ pobyt. Maximální počet osob nesmí být překročen dětskou postýlkou.

   Další výhody

   Premium pokoje: denně vstup do tropického a saunového světa, venkovní části Amazonie, tobogánové věže, fitness klubu a Tropino klubu po dobu pobytu zdarma. Stany: vstup do tropického světa, venkovní části Amazonie, tobogánové věže a Tropino klubu po dobu pobytu zdarma. Mobilní domy: denně vstup do tropického a saunového světa, venkovní části Amazonia, tobogánové věže a Tropino klubu po dobu pobytu zdarma. Venkovní část Amazonie je otevřena 10.-22.00 hodin (změny možné), možné uzavření některých venkovních atrakcí při špatném počasí a zimním období.

   Info (vlastní dopravou)

   parkování: zdarma; příjezd vlakem: nejbližší nádraží Brand cca 5 km; domácí zvíře: ne; cena ubytování zahrnuje: mobilní domy: vodu, topení, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky (první sada). Na místě se platí: při příjezdu host obdrží čipový náramek, na kterém se po dobu pobytu zaznamenávají všechny dodatečné služby. Při odjezdu se všechny dodatečné služby na místě vyúčtují. Použití úložných skříněk pro hosty z mobilních domů zdarma. Příjezd/minimální délka pobytu: mobilní domy: F: denně/2 noci. G: denně/3 noci. Žádné pobyty v termínu 12.7.-3.8.2019, 27.9.-19.10.2019. Stany, premium pokoje: denně/1 noc; začátek/konec nájmu: 16.00/ 10.00 h. (stany, pokoje konec nájmu v 11.00 h) ; platba kartou: VISA, American Express.

   Upozornění (letecky)

   K puštění do areálu musí mít hosté mladší 18 let kopii občanského průkazu rodiče, jejich telefonní číslo a ručně psané povolení. Rekonstrukce Amazonie začíná 5.11.2018.

   Upozornění (vlastní dopravou)

   K puštění do areálu musí mít hosté mladší 18 let kopii občanského průkazu rodiče, jejich telefonní číslo a ručně psané povolení. Rekonstrukce Amazonie začíná 5.11.2018.

   Ušetřete

   Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 28.2.2019 (pouze pro apartmány F a G, nelze kombinovat s dalšími výhodami).

   Výhodný termín: 2+1 zdarma dle rezervačního systému (neplatí pro apartmány F a G).

   Při příjezdu v pátek/sobotu ve vybraných termínech jsou připočítávány příplatky dle rezervačního systému.

   Dětská sleva

   Dětské slevy dle rezervačního systému.