800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTROPICAL ISLANDS - speciální nabídka 1 dosp. + 1 dítě

  • Největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tropical Islands - největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Abyste strávili dovolenou v tropech, nemusíte sedět více než osm hodin v letadle. Vždyť Jižní moře najdete zcela pohodlně v Braniborsku, pouze 60 km jižně od Berlína a 100 km severně od Drážďan.
V největší samonosné hale na světě se na 66 000 metrech čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde můžete báječně relaxovat a zažívat okamžiky jako v opravdových tropech. Teplota se zde pohybuje celoročně kolem 26 stupňů Celsia.

Užívejte si pohádkového vodního světa s lagunou ostrova Bali a Jižním mořem – na 200 metrů dlouhé písečné pláži jsou k dispozici lehátka pro relaxaci.
Projděte se největším „indoorovým“ deštným pralesem s více než 55 000 rostlinami nebo se nechte unášet fascinujícími odpoledními a večerními představeními na jevišti v tropické vesnici.

Jižní moře má rozlohu čtyř olympijských plaveckých bazénů (cca 3 000 metrů čtverečních) a voda má příjemných 28 stupňů. Hned vedle se nachází dětský bazén s atrakcemi pro děti a brouzdalištěm. Laguna ostrova Bali se rozprostírá na ploše 1200 metrů čtverečních a teplota vody dosahuje 32 stupňů. Lagunu obklopuje deštný prales, který navozuje pocit, že se nacházíte v opravdových tropech. Součástí laguny je i vodopád a vířivky.

Deštným pralesem vede naučná stezka, dlouhá 1 km. Cestou uvidíte banánovníky, kávovníky nebo chlebovníky, projdete se po mostě, který vede přes mangrovníkovou bažinu, kde žijí nejrůznější druhy ryb a želv.

Bohaté zážitky slibuje i největší tobogán v Německu, létání balónem nebo obrovský dětský ráj s brouzdalištěm, trampolínou nebo dráhou pro minikáry.

Kdo hledá relaxaci, pro toho je ideální návštěva saunové krajiny, která se skládá z šesti různých saun a parních lázní, postavených v klasickém asijském stylu.

Ubytování


Ubytování uvnitř v hale
Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje typu Premium jsou vybaveny klimatizací, sprchou, WC, TV, manželským dvoulůžkem a minibarem (zdarma). Jsou zařízeny v tradičním domorodém stylu (africký, asijský). Některé pokoje mají terasu či balkon. V některých pokojích možnost přistýlky (rozkládací lůžko, vhodné pro děti)

Rodinné pokoje
Rodinné pokoje jsou klimatizované, vybaveny sprchou, WC, televizí, minibarem (zdarma), manželským dvoulůžkem a dvěmi postelemi (palandami). Většina těchto apartmánů je dvouložnicová, postavená v pirátském stylu za dětským hřištěm.

Stany
Stany jsou dvou nebo čtyřlůžkové. Jedná se o klasické plátěné stany, postavené na dřevěné podlážce, na šněrování + zámeček. Ve stanech jsou pohodlné matrace, polštář a přikrývka včetně lůžkovin. V hale jsou dvě tzv. stanová městečka - jedno u dětského hřiště a tobogánů a druhé u saun.

Ubytování mimo halu
Mimo halu se v bezprostřední blízkosti nachází kemp uprostřed nádherné krajiny. Areál má rozlohu 6 hektarů a poskytuje hodně místa pro karavany nebo obytné automobily. Na tábořišti jsou nabízeny k pronájmu týpí, vybavené pohodlnými matracemi a lůžkovinami. Další možností ubytování nabízí apartmány v městečku Teupitz nebo Golssen které leží u nádherné vodní nádrže a od Tropical Islands jsou vzdálené 15 km.

Mobilní domky - NOVINKA OD 1.8. 2014

Mobilní domky (mobile homes) jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí navštívit Tropical Islands a zároveň se podívat i po okolí. A nejen pro ty. Kemp je od haly vzdálen 1 km a je tak dobře dostupný - autem, bezplatným shuttle busem nebo krátkou procházkou (cca 20 minut). Mobilní domky zaručují pohodlné ubytování až čtyřem dospělým osobám v klidném prostředí uprostřed borovicového lesa. V kempu je k dispozici obchod se základními potřebami, bistro, prádelna nebo dětské hřiště.

Mobilní domky jsou vytápěné a ubytování je tak možné po celý rok. Obytná plocha je 35 m2, jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, WC, sprcha, obývací kuchyně (lednička, myčka, sporák, dřez, mikrovlná trouba s grilem, kávovar, varná konvice a toastovač. K dalšímu vybavení patří televize, bezplatná WLAN síť a zařízená terasa s venkovním grilem.

Minimální pobyt je 2 noci, v ceně je již zahrnuto kombi vstupné do Tropical Islands po celou dobu pobytu (můžete přicházet a odcházet jak často budete chtít). Domky jsou k dispozici v den nástupu od 16 hodin (do Tropical Islands můžete ale již přijet ráno), v den odjezdu je nutno je vyklidit do 10 hodin. V ceně je již dále zahrnut závěreční úklid. Všechny domky jsou NEKUŘÁCKÉ !!!!

Vybavení

Aquapark.

Stravování

Se snídaní

Počasí

Braniborsko

9°C Polojasno

×