800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SERENGETI SAFARI LODGES

  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

• Serengeti Park Resort - expedice, příroda, dobrodružství! • Přes 1500 exotických zvířat můžete pozorovat z vlastního auta!

1 Rodina = 1 cena

cena pro 2 dospělé a 2 děti (3-12 let) Příjezd: denně/ 1-2 noci 28.3.-1.11. 1 resp.2 noci se snídaní 1 resp.2 x vstup do zábavního parku (ceny v tabulce pod kódem C2Y)

Poloha

Serengeti Park se nachází přímo u A7, mezi Hamburgem a Hannoverem. Safari-lodge se nacházejí v separátním areálu uvnitř parku.

Vybavení

park disponuje Safari lodgemi (přes 80), které se liší velikostí. V parku se nachází restaurace Savanne a Zanzibar, samoobslužné restaurace Leo a Crocodile a různé kiosky.

Ubytování

všechny lodge jsou příjemně a moderně zařízeny s TV, Wi-Fi, lednicí, vanou, sprchou, WC, fénem a malou verandou. Pro přípravu studených jídel, resp. kávy a čaje zde není nádobí. Z bezpečnostních důvodů není možnost vaření. Comfort-lodge (A1A/A2A/A3A): pro max. 3 osoby (cca 24 m2) s obývákem/ložnicí s gaučem na spaní a 2 lůžky. King-Comfort-Lodge (B3A/B4A/B5A/C2Y): pro max. 5 osob (cca 35m2), stejné vybavení jako comfort-lodge, navíc 2 lůžka nebo 1 místnost s patrovou postelí. Lodge přizpůsobené handicapovaným hostům na vyžádání.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Děti

dětská postýlka na vyžádání v CK, platba na místě, cca 4€/noc vč. povlečení.

Farma Park

v evropské části světa zvířat si můžete pohladit ovce, kozy, osly a poníky.

Služby v ceně

vstupenky do zábavního parku. Při pobytu na 1 noc/1 denní vstupenka, při pobytu na 2 noci dvoudenní vstupenka. Park je otevřen v závislosti na počasí.Návštěvníci zažijí unikátní svět inspirovaný Afrikou! Ve světě zvířat, který můžete projet vlastním autem (na vlastní riziko) nebo Serengeti busem (double decker - za poplatek, platba na místě), uvidíte volně žijící exotická zvířata (přes 1500 kusů). Na desetikilometrové cestě po Safari potkáte v bezprostřední blízkosti žirafy, bizony, nosorožce, zebry, bílé lvy, tygry a mnoho dalších zvířat. Senzací je skupina bílých tygrů ve výběhu velkém 3200m2. Na závěr prohlídky uvidíte slony a v unikátní oboře žijící opice (200 kusů zvířat).

Info

parkování: v ceně. Domácí zvíře: pouze psy, na vyžádání, cca 6,50 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 1 noc.

Místní kategorie hotelu

3.

Počasí

Dolní Sasko

12°C Jasno