800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDrážďany, Berlín, Postupim

3-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd časně ráno. Prohlídka Drážďan, metropole Saska, která je nazývána Florencií na Labi – Theaterplatz s pomníkem krále Jana a budovou Semperovy opery. Zwinger s Obrazárnou starých mistrů se skvosty evropského malířství. Grünes Gewölbe – vzácné umělecké sbírky shromažďované po staletí dynastií saských panovníků, katedrála, zámek a kostel Frauenkirche. Kostel sv. Kříže. Brühlské terasy s panoramatickým výhledem na Labe a Nové město. Ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Celodenní prohlídka Berlína. Říšský sněm (Reichstag), Brandenburská brána, třída Unter den Linden, Humboldtova univerzita, Check Point Charlie. Architektonické zajímavosti – diplomatická čtvrť s nově postavenými budovami ministerstev a sídlem kancléře. Sony Center a Televizní věž – nejvyšší stavba ve městě s otočnou kavárnou. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva Postupimi. Prohlídka zámeckého areálu, tzv. Pruských Versailles – nádherný rokokový zámek Sanssouci s řadou soch a fontán. Zámek Cecilienhof, kde byla podepsána Postupimská dohoda. Návrat večer.

Minimální výměna na vstupy

35 EUR.

Počasí

Bádensko-Württembersko

18°C Oblačno

Bavorsko

18°C Převážně oblačno

Berlín a okolí

16°C Převážně oblačno

Braniborsko

15°C Slabý déšť

Dolní Sasko

15°C Slabý déšť

Hesensko

16°C Oblačno

Sasko

13°C Převážně oblačno

×