800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBERGHOTEL OBERHOF - léto

  • Hotel se nachází uprostřed parku
  • Centrum je vzdálené od hotelu 5 minut pěší chůze

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Příjemný hotel pro vhodný jak pro aktivní tak i odpočinkovou dovolenou.

Poloha

klidná, uprostřed parku. Centrum cca 5 minut pěší chůze. Vlakové nádraží Oberhof cca 5 km.

Vybavení

hotel s 54 pokoji, přijímací halou, restauraci, barem, kavárnou, výtahem. Villa Silva cca 20 m od hlavní budovy s 15 pokoji.

Ubytování

Berghotel: pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, minibarem, sat. TV, posezením. Rodinné pokoje (A3A/A4A): dvoulůžkový pokoj a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, sprcha a WC. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Villa Silva: pokoje (C1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (C2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, trezorem, telefonem, minibarem, chladničkou, sat. TV, rádiem a posezením.

Stravování

snídaně (pokoje C) nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou bufetových stolů (pátek/sobota) s živou hudbou.

Internet

WiFi připojení v hotelu i vile zdarma.

Sport/aktivity

fitness. Za poplatek: bowling. Užijte si turistickou stezku Rennsteig. Turistické trasy a procházkové stezky přímo u hotelu.

Wellness

župan k zapůjčení. Wellness zóna s finskou saunou, bio saunou, aromaparní lázní, relaxačními sprchami a odpočívárnou. Za poplatek: masáže, kosmetika, koupele (na vyžádání v hotelu). Wellness zóna v budově Berghotel.

Děti

dětská herna.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2 €/den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 5.5. a 13.5. denně/3 noci. Příjezd není možný: 6.5.-7.5. a 14.5.-15.5. Villa Silva: denně/2 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

×