800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEuropa park - COLOSSEO

Největší německý zábavní park s atrakcemi pro celou rodinu. Ubytování v areálu v 4* hotelu s bazénem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den

Odjezd v ranních hodinách z ČR. Odpoledne příjezd do Europa Parku, ubytování v areálu hotelu Colosseo 4+*. Po zbytek dne volno, možno využít ke koupání v hotelovém venkovním bazénu, který je umístěn pod oblouky kolosea. Nocleh

2. den

Po snídani celodenní pobyt v Europa Parku, který nabízí zábavu milovníkům adrenalinu i rodinám s menšími dětmi. V podvečer odjezd směr ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

COLOSSEO ****+

prožijte nezapomenutelné chvíle v tématickém hotelu, který je součástí parku. Koupali jste se někdy pod koloseem?

V tomto hotelu se přenesete do Itálie. Areál nabízí bohatou architekturuu a jižanskou atmosférou. Součástí hotelu je patio ve formě náměstíčka s typickými toskánskými kavárnami, restauracemi, bary a především s impozantním obloukem kolosea. Pro děti je zábava zaručena v hracím koutku a ve vodním hřišti.
Pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu a jsou vybaveny s ohledem na požadavky rodin, až pro 4 osoby, s kabelovou TV, internetovým přípojením, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Všem návštěvníkům je zdarma k dispozici denně do 22hod. římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku kolosea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem (od 18 let). Z hotelu je přímý vstup do parku.

Za příplatek:

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.

Ceny jsou konečné a zahrnují:

Autobusovou dopravu, 1x nocleh v hotelu Colosseo 4* se snídaní, 1-denní vstupné do parku (vstup na všechny atrakce), průvodce

Odjezdová místa

Praha,Beroun,Rokycany,Plzeň

Počasí

Bavorsko

19°C Jasno

Berlín a okolí

16°C Jasno

Braniborsko

15°C Polojasno

Dolní Sasko

14°C Jasno

Hesensko

18°C Mlžný opar

Sasko

15°C Jasno

×