Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Meklenbursko-Přední Pomořansko | Binz

Am Meer

   Hodnocení

   4.5205 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 60 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde restaurace, jídelna, bar, služba hlídání dětí, pokojová služba a konferenční místnost. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Z některých pokojů je hezký výhled na moře. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je telefon, televize, rádio, stereo aparatura a WiFi. Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Příjemné osvěžení nabízí v horkých dnech plavecký bazén. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, golf a nordic walking. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - jízda na banánovém člunu, plachtění a potápění. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, hammam, kosmetický salon, masáže, thalasso procedury, omlazující procedury a solárium.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248