800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNOVÝ DŮM UNDINE

Apartmánový dům leží v klidnější části letoviska Göhren na jihovýchodní straně ostrova Rügen. Lázeňská promenáda je vzdálena 300 m a nejbližší obchody cca 50 m od apartmánového domu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový dům leží v klidnější části letoviska Göhren na jihovýchodní straně ostrova Rügen. Lázeňská promenáda je vzdálena 300 m a nejbližší obchody cca 50 m od apartmánového domu. Vyhrazené jedno parkovací místo (zdarma).

Středisko

Goehren

Vybavení hotelu

Přímo v domě je pekařství (možnost čerstvého pečiva ke snídani), kavárna, lékárna a lékařská praxe.

Apartmány

3 pokojový apartmán pro 4 až 6 osob s vlastním příslušenstvím, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a TV, ložnicí s dvoulůžkem a další ložnicí s rozkládacím gaučem. Sprcha/WC. Jídelní a kuchyňský koutek s elektrickým sporákem a kávovarem. Většinou s balkonem.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Možnosti výletů do okolí – parním vlakem k loveckému zámku Granitz, návštěva národního parku Jasmund, lodní výlet podél pobřeží Rujany či  návštěva Stralsundu - města pod patronací UNESCO. Pěší či cykloturistika. U domu je také půjčovna kol (za poplatek).

Pláž

Písečná pláž cca 300 m od apartmánového domu.

Vybavení střediska

Göhren leží na jihovýchodní straně ostrova Rujána, na poloostrově “Mönchgut” uprostřed biosférické rezervace Süd-Ost-Rügen. Letovisko se svými 1600 obyvateli patří od roku 1878  mezi tradiční střediska na Baltu. Úchvatná je místní lázeňská architektura či bývalé rybářské vesničky v okolí.

Upozornění

Vratná kauce 50 EUR  Pobyt možný se psem za poplatek cca 4 EUR/den ( platí se na místě) Ložní a koupelnové prádlo vlastní či na místě za poplatek 8 EUR /osoba ( platí se na místě) Dětská postýlka 1,50 EUR/den ( platí se na místě) Parking u AD Undine - jedno vyhrazené místo zdarma Pobytová taxa: cca 2,30 EUR/den (platí se na místě), děti do 18 let zdarma

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Podobné hotely v této lokalitě

×