Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Meklenbursko-Přední Pomořansko | Warnemünde

a-ja Warnemünde. Das Resort

   Hodnocení

   3.5439 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 233 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar a dětská herna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení a koupelna. Z většiny pokojů je aspoň částečný výhled na moře. Pokoje mají queen size manželskou postel nebo kingsize manželskou postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, golf a jízda na koni. Pro fanoušky vodních sportů je zde windsurfing. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Je tady také kasino.

   Stravování

   V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na výběr jsou nealkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248