800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMnichov a Zugspitze

3-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem do Mnichova. Prohlídka zámku bavorských panovníků Nymphenburg s barokními a rokokovými interiéry, nádhernou francouzskou zahradou a přírodním parkem. Odjezd do lázní Bad Tölz. Prohlídka známých lázní s barokními kašnami, hornobavorskými malovanými domy a lázeňským parkem. Odjezd kolem jezer Kochelsee a Walchensee do oblasti Garmisch-Partenkirchenu. Ubytování v hotelu Risserhof. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd k ledovcovému jezeru Eibsee pod Zugspitze. Výjezd ozubnicovou železnicí na Zugspitzplatt a dále lanovkou na vrchol Zugspitze (2962 m n.m.) - nejvyšší německou horu. Káva a zákusek ve vyhlídkové restauraci na vrcholu. Zpět gondolovou lanovkou přímo k Eibsee, vycházka u jezera. Prohlídka exkluzivního střediska Garmisch-Partenkirchen. Při návratu do hotelu zastávka u areálu skokanských můstků. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Mnichova. Celodenní prohlídka bavorské metropole – historické centrum, dóm P.Marie s věžemi typickými pro siluetu města, Mariánské náměstí se Starou a Novou radnicí s orlojem, královský palác a další historické budovy a památky. Navštívíte i Olympiapark a Theresienwiese, kde se koná známý Oktoberfest a můžete ochutnat bavorské pivo. Odjezd do ČR. Návrat před půlnocí.

Minimální výměna na vstupy

49 Eur.

Počasí

Bavorsko

19°C Jasno

Berlín a okolí

16°C Jasno

Braniborsko

15°C Polojasno

Dolní Sasko

14°C Jasno

Hesensko

18°C Mlžný opar

Sasko

15°C Jasno

×