800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNorské fjordy I.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

KIEL (NĚMECKO)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC POESIA 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

KODAŇ (DÁNSKO)
Metropole Dánska překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců., Dánským panovníkům jako byste mohli nerušeně vpochodovat do ložnice. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze.

3. den

PLAVBA

4. den

HELLESYLT – GEIRANGERFJORD (NORSKO)
Přívozní osada v ohromujícím fjordu Geiranger je nedaleko nejhlubšího jezera Evropy Horindalsvannet (514 m), které lze navštívit během výletu do hor a kolem fjordu (fakultativně). Alternativou k této výpravě je výlet k blízkým ledovcům.

5. den

FLAM (NORSKO)
Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

6. den

STAVANGER (NORSKO)
Silným zážitkem ve starobylém Stavangeru je procházka mezi bílenými dřevěnými domy z 18. století. Naprosto jedinečné dojmy vás čekají, pokud se rozhodnete pro výlet lodí po Lysefjordu a pod skálu Preikestolen (kazatelna).

7. den

OSLO (NORSKO)
Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelné se stejnou intenzitou, jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

8. den

KIEL (NĚMECKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Oblačno

Bavorsko

8°C Oblačno

Berlín a okolí

8°C Převážně oblačno

Braniborsko

8°C Oblačno

Dolní Sasko

9°C Převážně oblačno

Hesensko

10°C Oblačno

Sasko

10°C Slabý déšť

×