800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNorské fjordy II.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

KIEL (NĚMECKO)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC MUSICA 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

PLAVBA

3. den

HELLESYLT – GEIRANGERFJORD (NORSKO)
Přívozní osada v ohromujícím fjordu Geiranger je nedaleko nejhlubšího jezera Evropy Horindalsvannet (514 m), které lze navštívit během výletu do hor a kolem fjordu (fakultativně). Alternativou k této výpravě je výlet k blízkým ledovcům.

4. den

FLAM (NORSKO)
Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

5. den

BERGEN (NORSKO)
Mladistvě svěží univerzitní město Bergen žije především kulturou. Pokud prahnete po přírodě, vydejte se na vrcholek Fl?yen, kolem Hardangerfjordu a k vodopádům, případně i s návštěvou jednoho z tajemně vyhlížejících dřevěných kostelů.

6. den

OSLO (NORSKO)
Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelné se stejnou intenzitou, jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

7. den

KODAŇ (DÁNSKO)
Metropole Dánska překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců. Dánským panovníkům jako byste mohli nerušeně vpochodovat do ložnice. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze.

8. den

KIEL (NĚMECKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Bádensko-Württembersko

25°C Převážně oblačno

Bavorsko

24°C Polojasno

Berlín a okolí

24°C Převážně oblačno

Braniborsko

26°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

23°C Převážně oblačno

Hesensko

26°C Polojasno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

23°C Převážně oblačno

Sasko

23°C Převážně oblačno