800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNorské fjordy II.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

KIEL (NĚMECKO)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC MUSICA 4*. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

PLAVBA

3. den

HELLESYLT – GEIRANGERFJORD (NORSKO)
Přívozní osada v ohromujícím fjordu Geiranger je nedaleko nejhlubšího jezera Evropy Horindalsvannet (514 m), které lze navštívit během výletu do hor a kolem fjordu (fakultativně). Alternativou k této výpravě je výlet k blízkým ledovcům.

4. den

FLAM (NORSKO)
Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

5. den

BERGEN (NORSKO)
Mladistvě svěží univerzitní město Bergen žije především kulturou. Pokud prahnete po přírodě, vydejte se na vrcholek Fl?yen, kolem Hardangerfjordu a k vodopádům, případně i s návštěvou jednoho z tajemně vyhlížejících dřevěných kostelů.

6. den

OSLO (NORSKO)
Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelné se stejnou intenzitou, jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

7. den

KODAŇ (DÁNSKO)
Metropole Dánska překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců. Dánským panovníkům jako byste mohli nerušeně vpochodovat do ložnice. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze.

8. den

KIEL (NĚMECKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Bádensko-Württembersko

15°C Oblačno

Bavorsko

10°C Oblačno

Berlín a okolí

11°C Jasno

Braniborsko

12°C Skoro jasno

Dolní Sasko

12°C Polojasno

Hesensko

13°C Jasno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

10°C Převážně oblačno

Sasko

11°C Jasno

×