800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNorské Fjordy s česky mluvícím delgátem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet do Hamburgu – nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

2. den

plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

3. den

Oslo (Norsko) – hlavní a největší město Norského království se rozprostírá při nejsevernějších březích zálivu Oslofjord a ze všech ostatních světových stran jej obklopují hvozdy a hory. Za návštěvu stojí budova norského parlamentu, královský palác, moderní budova opery a skokanský můstek Holmenkollen.

4. den

Stavanger (Norsko) je čtvrtým největším městem v zemi a je centrem ropného průmyslu. Úzké uličky tohoto Starého města na západní straně přístavu V?gen jsou typické bíle natřenými domy, kterých tu bylo zrekonstruováno na 160 a které dotvářejí atmosféru námořnické čtvrti z 18. a 19. století. V centru nedaleko přístavu se také nachází Stavanger Domkirke, impozantní gotická katedrála z 12. Století.

5. den

Geiranger (Norsko) – o Geirangerfjordu, 15 kilometrů dlouhé odnoži Storfjrodu, se často mluví jako o nejkrásnějším fjordu na světě. v roce 2005 zapsán na seznam světových přírodních a kulturních památek UNESCO. Naskytne se Vám jedinečný pohled na domečky na stráních, jež dříve bývaly farmami, ale hlavně na vodopády padající z postranních skal. Nejznámější vodopád se jmenuje Sedm sester, pojmenovaný po sedmi vodních proudech.

6. den

Alesund (Norsko) – město rozkládající se na třech ostrůvcích, jež jsou navzájem propojeny mosty. Již ve 12. století zde byl postaven kamenný kostel jako jeden z prvních v Norsku.

7. den

plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

8. den

Hamburg (Německo) – vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Vybavení lodě

prosluněná atria a schodiště z bílého mramoru, široký výběr z barů a salónků, moderní lázně a fi tness centrum, lezecká stěna, solárium lázně se stahovatelnou střechou, krytým bazénem, vířivkou a kavárnou, centrum sahající do výšky 7 palub s prosklenými výtahy, obchody a salonky včetně salonku Viking Crown Lounge s 360° panoramatickým výhledem 46 metrů nad hladinou moře, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež a centrum pro děti, arkáda s video hrami, 12jamkový minigolf, divadlo, kasino a mnoho dalšího.

Vybavení kajut

dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Zajímavost

jako jediná třída lodí má na palubě Bungee trampolínu!

Stravování

rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit

letecká doprava Praha – Hamburg – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 9 900 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Hamburgu bez stravy - 2 500 Kč - transfery v Hamburgu (orientační cena na osobu) - 2 500 Kč - cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč - cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Cena za plavbu s delegátem zahrnuje

povinné spropitné na lodi - plavební poplatky a přístavní taxy - služby česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu - pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena za plavbu nezahrnuje

1x ubytování v Hamburgu v *** hotelu (2.500 korun) - cestovní pojištění - transfery - leteckou přepravu – fakultativní výlety a vstupy

Počasí

Bavorsko

9°C Oblačno

Berlín a okolí

11°C Jasno

Braniborsko

10°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

8°C Jasno

Hesensko

6°C Jasno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

10°C Převážně oblačno

Sasko

8°C Převážně oblačno

×