800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Norskými Fjordy

"

Kiel – Hellesylt-Norsko – Flam – Stavanger – Oslo – Kodaň – Kiel

Fascinující trasa za okouzlujícími scenériemi a krásami severské přírody. Zajímavostí skvěle vybavené lodi MSC Orchestra je klub pro milovníky doutníků a sushi bar.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

KIEL (NĚMECKO)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 16.00.

2. den

PLAVBA NA LODI

3. den

HELLESYLT (NORSKO)
Přívozní osada v ohromujícím fjordu Geiranger je nedaleko nejhlubšího jezera Evropy Horindalsvannet (514 m), které lze navštívit během výletu do hor a kolem fjordu (fakultativně). Alternativou k této výpravě je výlet k blízkým ledovcům.

4. den

FLAM (NORSKO)
Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru, nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

5. den

STAVANGER (NORSKO)
Silným zážitkem ve starobylém Stavangeru je procházka mezi bílenými dřevěnými domy z 18. století. Naprosto jedinečné dojmy vás čekají, pokud se rozhodnete pro výlet lodí do Lysefjordu na skálu Preikestolen (kazatelna) s dech beroucím výhledem na fjord (fakultativně).

6. den

OSLO (NORSKO)
Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelná jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

7. den

KODAŇ (DÁNSKO)
Kodaň překvapí svou poklidnou atmosférou. Na nádvoří před paláci královské rodiny má člověk pocit, že by nerušeně mohl projít až do samotné královské ložnice. Vydejte se za Malou mořskou vílou, do malebného Nyhavnu, či zábavního parku Tivoli.

8. den

KIEL (NĚMECKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Technická data lodě MSC ORCHESTRA

Délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 13, posádka: 987, hosté: 2.550, rychlost:21,6 uzlů, výtlak: 89.600 t.
Vybavení lodě: několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda uvnitř lodi, kasino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, minigolf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky.
Vybavení kajut WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování: několik restaurací s různým kulinářským zaměřením.
Největší zajímavosti: klub pro milovníky doutníků, sushi bar.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bádensko-Württembersko

14°C Převážně oblačno

Bavorsko

12°C Oblačno

Berlín a okolí

15°C Jasno

Braniborsko

14°C Dešťové přeháňky

Dolní Sasko

14°C Převážně oblačno

Hesensko

13°C Převážně oblačno

Sasko

12°C Převážně oblačno

×