800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly švábské Alby

  • Švábské Alby zdobí velké množství hradů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

Odjezd dopoledne. Návštěva bavorského městečka Rothenburg ob der Tauber, které je známé pro své ze středověku zachovalé staré město s mnoha klikatými uličkami a malými náměstími obklopené hrázděnými domy. Ubytování, nocleh.

2. den

Snídaně. Zámek Ludwigsburg – „švábské Versailles“, jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků v Německu, prohlídka interiéru zámku – vývoj slohů přes pozdní baroko, rokoko až po empír. Zámek Lichtenstein – vyhlídka z nádvoří pohádkového zámku, který patří vévodům z Urachu. Bad Urach – lázeňské město v srdci Švábské Alby, prohlídka starého města. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka hradu Hohenzollern, položeném na 855 m vysokém kopci u městečka Hechingen, který patří k nejkrásnějším a nejvíce navštěvovaným hradům v Evropě. Byl sídlem rodu Hohenzollernů, kteří se dostali k moci ve středověku a vládli Prusku a Braniborsku až do konce první světové války. Nejvýznamnějším exponátem je koruna Viléma II. nebo osobní věci Bedřicha II. Velikého. Klášter Beuron, prohlídka kostela. Průjezd krásným údolím Dunaje. Zámek Sigmaringen s mnoha věžičkami a s jedinečnou zbrojnicí, která je jednou z největších soukromých sbírek v Evropě, prohlídka interiéru zámku. Odjezd zpět do ČR. Návrat večer.

Možnosti ubytování

Počasí

Bádensko-Württembersko

18°C Převážně oblačno

Bavorsko

18°C Oblačno

Berlín a okolí

13°C Převážně oblačno

Braniborsko

13°C Slabý déšť

Dolní Sasko

15°C Převážně oblačno

Hesensko

19°C Oblačno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

14°C Převážně oblačno

Sasko

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Zahradnická výstava IGA, Berlín a Postupim

Zahradnická výstava IGA, Berlín a Postupim

Německo

Cena od: 3 990 Kč

Pro skupinu: