800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ERBGERICHT

Oblíbený hotel přímo v NP Saské Švýcarsko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Oblíbený hotel přímo v NP Saské Švýcarsko.

Poloha

na břehu Labe, na protějším břehu leží známé lázeňské a prázdninové letovisko Bad Schandau. Přívoz k lázním Toskana Therme cca 150 m od hotelu (vstupenky k zakoupení v hotelu).

Vybavení

budova shistorickým vzhledem má 74 pokojů. Snídaňová restaurace, restaurace Lilienstein s lehkou kuchyní, ale také se saskými specialitami. Bar. Opalovací louka slehátky. Wi-fi připojení pouze ve veřejných prostorách za poplatek.

Ubytování

vkusné a nekuřácké pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, rádiem, vanou nebo sprchou, WC, některé sbidetem, fénem, kosmetickým zrcátkem, některé s balkonem nebo terasou. Některé pokoje mají kout sposezením. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Jednolůžkové pokoje (A1A). Junior Suite (A2B): dvoulůžkový pokoj a oddělená obývací část (cca 30 m2). Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Maximální počet osob nesmí být překročen o dětskou postýlku v pokoji A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu. K večeři výběr z menu o 3 chodech nebo studený/teplý bufetový stůl. Na vyžádání také vegetariánská nabídka. Polopenzi pro děti do 4 let není možné předem rezervovat, individuální výběr zdětského jídelního lístku s platbou na místě.

Sport/aktivity

za poplatek: nordic walking, veslování, kurzy lezení.

Info

parkování: parkovací místo v ceně.
Příjezd vlakem: transfer z/na nádraží v Krippen/Bad Schandau cca 1,5 km za poplatek (nutné nahlásit předem v hotelu).
Domácí zvíře: malé, cca 8 €/den, max.1.
Lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba, platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 18.4. a 6.6. denně/3 noci, 1.5., 29.5. a 2.10. čtvrtek/3 noci. Příjezd není možný: 19.4.-20.4., 2.5.-3.5., 30.5.-31.5., 7.6.-8.6. a 3.10.-4.10.

SLUŽBY V CENĚ

láhev vody při příjezdu na pokoji.

WELLNESS PLUS

finská sauna (cca 90°C) s Kneippovou jeskyní, Kneippův bazén. Za poplatek: wellness procedury mimo hotel ve spolupráci s lázněmi Toskana Therme v Bad Schandau.

TURISTIKA/KOLO

bezprostřední blízkost Labe nabízí mnoho možností výletů na hrady a zámky nebo velké množství pěších túr, například procházku po stezce Caspar-David-Fridich-Weg. Prozkoumejte okolí při jízdě po oblíbené labské cyklostezce. K dispozici garáž na kola. Za poplatek: výlety s průvodcem, půjčovna jízdních a horských kol.

Počasí

Sasko

5°C Převážně oblačno