800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRADISSON BLU PARK HOTEL

Exkluzivní hotel se skládá z 5 vilových domů a hlavní budovy v italském stylu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Exkluzivní hotel se skládá z 5 vilových domů a hlavní budovy v italském stylu.

Poloha

na úpatí vinice voblasti Lößnitz, v blízkosti Drážďan (cca 7 km), cesta veřejnou dopravou do Drážďan trvá cca 20 minut.

Vybavení

sochy a malby současných umělců vytvářejí mimořádnou atmosféru vcelém hotelu. Velká a vkusná přijímací hala srecepcí, lobby barem, krbem, 2 restauracemi, výtahem. Opalovací terasa slehátky. Internetový koutek vlobby v ceně a wi-fi vcelém hotelu.

Ubytování

komfortní a vkusně zařízené pokoje ve vilách i vhlavní budově jsou vybaveny sat. TV srádiem, telefonem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC a fénem. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2N/C2A): lze rezervovat i jako jednolůžkové pokoje (A1A). Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A4A): 4-5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe spropojovacími dveřmi a přistýlkou. Pokoje pro kuřáky pouze na vyžádání. Studia: moderní, útulně a vkusně vybavena se sat. TV srádiem, telefonem, trezorem, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem. Některé sbalkonem nebo terasou. Posezení/jídelní kout, kuchyňka (el. sporák se 2 plotýnkami, chladnička, kávovar). Jednopokojové studio (F2F): pro 1-2 osoby, cca 25 m2, obývací ložnice sdvoulůžkem nebo vyklápěcí postel. Joker studio (F2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení studia přenecháte hoteliérovi. Studio (F2T): pro 1-2 osoby, cca 39 m2, obývací ložnice sdvoulůžkem nebo s vyklápěcí postelí a pohovkou (1,4 x 2 m). Studio (F3H/F4H): spropojovacími dveřmi do dvoulůžkového pokoje, až pro 4 osoby, cca 50 m2. Tj: dvoulůžkový pokoj svanou nebo sprchou, WC a obývací ložnice sdvoulůžkem nebo vyklápěcí postelí, sprcha, WC, některé sbalkonem nebo terasou. Maximální počet osob nesmí být překročen o další děti. F2T: pro 2 dospělé a 1 dítě (2-5 let) nebo F3H: 3 dospělí a 1 dítě (2-5 let). Nutná poznámka při rezervaci.

Stravování

bez stravy (studia), snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, k večeři menu o 3 chodech nebo bufetový stůl. Na vyžádání vegetariánská strava. Stravování pro studia lze objednat na místě.

Sport/aktivity

fitness a gymnastika vtělocvičně. Za poplatek: půjčovna kol.

Děti

dětská postýlka do 2 let na vyžádání v CK v ceně. Maximální počet osob smí být o dětskou postýlku překročen.

Info

parkování: podzemní garáž (cca 7 €/den).
Příjezd vlakem: nejbližší vlakové nádraží Radebeul cca 1,5 km. Transfer z/na nádraží za poplatek (nutné nahlásit předem v hotelu).
Domácí zvíře: cca 10 €/den, max.1.
Lázeňská taxa: cca 1,30 € den/osoba, platba na místě.
Cena zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, veškeré prádlo (na začátku pobytu). Na vyžádání výměna prádla (ložní prádlo cca 11 €/osoba, ručníky cca 5 €/osoba). Platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: hotel: denně/1 noc. Studia: denně/2 noci.
Začátek/konec nájmu: 15/10 h.

WELLNESS PLUS

cca 1000 m2 velká wellness zóna skrytým bazénem (cca 8 x25 m, cca 28C), bazének svířivkou, 2 finské sauny, turecké lázně hamam, ochlazovací bazének a relaxační zóny. Za poplatek: kosmetické procedury a masáže. Wellness procedury rezervovatelné v systému.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km

Počasí

Sasko

7°C Jasno