800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AM BÜHL

Velmi oblíbený hotel s výhledem na vodní přehradu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Oblíbený hotel s výhledem na vodní přehradu. Turistické stezky přímo od hotelu.

Poloha

klidná, na okraji města s výhledem na přehradu. Centrum obce, obchody, restaurace a bary cca 1,5 km.

Vybavení

129 pokojů, výtah, restaurace, a-la-carte restaurace, bistro-bar, opalovací louka, místo na grilování, 5 konferenčních místností, místnost na kola a zavazadla. Knihovna, obchůdky, úschovna kol a prádelna.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 25 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou nebo postelí, pokoje se sat. TV a integrovaným rádiem, telefonem, trezorem, chladničkou/minibarem, sprchou, WC, fénem a posezením. Rodinné pokoje (C2A/C3A/B2A/B3A): cca 35 m2, pro až 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti, dvoulůžková ložnice, obývací ložnice s rozkládací pohovkou nebo přistýlkou, vybavení jako A2A, ale s vanou a spojovacími dveřmi mezi pokoji. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, volejbal a stolní tenis. V průběhu prázdnin animační program a tanec. Za poplatek: biliar, půjčovna kol, minigolf a herna.

Internet

WiFi za poplatek.

Wellness

za poplatek: lázně Eibenstocker: sauna, krytý bazén, přímý vstup z hotelu v županech, dětský bazén, venkovní vyhřívaný bazén, skluzavka, velká saunová zóna, parní lázeň, relaxační zóny, masáže a wellness procedury po předchozí rezervaci, zapůjčení županu (cca 4 € os./pobyt, dle dostupnosti).

Děti

hlídání dětí za poplatek. Herna, hřiště, dětská auta, dětská kuchyňka, místnost pro teenagery a lukostřelba pro děti. Dětské postýlky (rezervace předem). Maximální počet osoby smí být překročen pouze na vyžádání s hotelem.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 9 €/den; lázeňská taxa: cca 1 €/den/osoba od 17 let, cca 0,50 €/den/osoba od 12 do 16 let; platba na místě; p říjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 14.4.-17.4. pátek/4 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Sasko

17°C Skoro jasno

×