800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELBSCHLÖSSCHEN

Oblíbený hotel přímo u NP Saské Švýcarsko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Oblíbený hotel přímo u NP Saské Švýcarsko.

Poloha

v jedinečné krajině národního parku Saské Švýcarsko, přímo na Labi, na úpatí vyhlídkové terasy Bastei. Místo je uzavřeno běžnému provozu. Kyvadlová doprava přes Labe pár metrů od hotelu (vhotelu na vyžádání). Skalní divadlo Rathen cca 15 minut pěší chůze. Drážďany cca 30 km.

Vybavení

vkusný nekuřácký hotel s 66 pokoji disponuje recepcí, nekuřáckou restaurací Lilienstein, lobby barem a kavárnou, terasou. Výtah. Wi-fi připojení vlobby (v ceně).

Ubytování

zrenovované pokoje. Vkusně a přátelsky zařízeny se sat. TV se zabudovaným rádiem, telefonem, trezorem, minibarem, vanou nebo sprchou, WC, fénem. Některé sbalkonem nebo terasou sbočním výhledem na Labe. Dvoulůžkové pokoje (A2A/B2A/C2A). Jednolůžkové pokoje (A1A/B1A): dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Maximální počet osob vA2S nesmí být překročen o dětskou postýlku.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, k večeři výběr zmenu o 4 chodech nebo bufetový stůl.

Sport/aktivity

1x týdně vodní gymnastika. Za poplatek: zapůjčení loděk a kanoí.

Děti

dětský koutek. Dětská postýlka na vyžádání v CK (v ceně).

Info

parkování: na protějším břehu v ceně. Přeprava osob přes řeku k hotelu je možná za cca 0,70 €/jedna cesta. Kyvadlová doprava cca 150 m na vyžádání v hotelu. Vezměte, prosím, na vědomí, že zajíždění k hotelu autem je zakázané. Informace k příjezdu a popis cesty naleznete ve svých cestovních dokumentech.
Příjezd vlakem: nejbližší nádraží je v lázních Rathen na protějším břehu Labe. Jedna cesta přes řeku cca 0,70 €. Transfer z/na přístaviště v ceně (nutné rezervovat předem v hotelu).
Domácí zvíře: malé, cca 10 €/den, max.1.
Lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 12 let (4-11 let 50%), platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 29.3.-17.4., 21.4.-30.4., 4.5.-28.5., 9.6.-1.11. denně vyjma soboty/2 noci, 18.4., 1.5., 29.5., 6.6. denně/3 noci. Příjezd není možný: 19.4.-20.4., 2.5.-3.5., 30.5.-31.5. a 7.6.-8.6.

WELLNESS PLUS

600 m2 velká wellness zóna s krytým bazénem (15 x 9 m) s protiproudem, rohovou vířivkou, saunou, parní lázní, zážitkové sprchy, terasou se slunečníky a lehátky. Za poplatek: salón krásy s kosmetikou a masážemi.

TURISTIKA/KOLO

objevujte celou síť úžasných stezek klimatických lázní Rathen, které vedou přímo od hotelu. Podnikněte cestu po tzv. 15 lázeňských stezkách zdraví. Od večerní procházky (např. Amselseerundweg nebo Einsiedlerring) po celodenní túru (Liliensteinweg). Národní park Saské Švýcarsko nabízí mnoho možností. Užijte si jedinečnou krajinu! Labská cyklostezka vede přímo vedle hotelu. Členitý terén kaňonů, pískovcových skal a stolových hor nabízí spoustu zážitků i pro netrénované cyklisty. Nenechte si ujít stezku dlouhou 860 km, která schovává kromě úchvatné přírody překvapení, umění i kulturu. Za poplatek: půjčovna kol (cca 300 m).

SLUŽBY V CENĚ

zapůjčení županu, pantoflí a ručníků do sauny. Voda ve wellness zóně. Při příjezdu vneděli: 1x koktejl na baru.

Počasí

Sasko

19°C Polojasno

×