800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTechnické muzeum Sinsheim

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program:

1. den:
Odjezd v ranních hodinách. Dopoledne příjezd k areálu Auto & Technik Museum Sinsheim - celodenní pobyt k prohlídce: nadzvukový dopravní letoun Concorde, nadzvukový dopravní letoun Tupolev TU-144, Douglas DC-3, Iljušin Il-18 společnosti ČSA, Junkers Ju 87 - střemhlavý bombardovací letoun Luftwaffe, luxusní limuzína nejvyšší třídy Bugatti Royale, kterou konstruktér Ettore Bugatti vyráběl v De Lorean DMC-12 známý především z filmové trilogie Návrat do budoucnosti, speciální automobil Blue Flame (poháněný raketovým motorem, který byl navržen pro překonání rychlosti 1000 km/h na zemi), speciální automobil Blue Flame, poháněný raketovým motorem, který byl navržen pro překonání rychlosti 1000 km/h na zemi, sbírka historických aut značky Maybach, Americká auta, sbírka vozů Formule 1, německý těžký stíhač tanků Jagdpanther... V podvečer odjezd zpět, návrat v pozdních nočních hodinách.

Cena zahrnuje:

Autobusovou dopravu, vstupné do Museum Sinsheim a kina IMAX 3D, služby průvodce

Za příplatek

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.

Odjezdová místa:

Plzeň,Praha,Beroun,Rokycany,Sv. Kateřina,

AUTOMOBILOVÉ A TECHNICKÉ MUZEUM SINSHEIM

Automobilové a technické muzeum v Sinsheimu otevřelo své brány veřejnosti v roce 1981. Dnes je zde mimo jiné největší soukromá sbírka historických automobilů Maybach, kompresorových Mercedesů a Bugatti v Německu. Dále zde najdete několik set motocyklů, letadel, rekordních vozů, závodních a sportovních aut, lokomotiv, vojenských a užitkových vozů, velkokapacitních motorů a mnoho dalšího. V roce 1999 se muzeu podařilo získat nadzvukové dopravní letadlo typu Tupolev TU-144. Letadlo bylo přepravováno mimořádným transportem po suchu a po vodě z Moskvy do Sinsheimu a na jaře 2001 bylo vystaveno v pozici při startu na střeše muzea. O pouhé čtyři roky později byla sbírka rozšířena o původní CONCORDE společnosti Air France. Automobilové a technické muzeum v Sinsheimu je jediné muzeum na světě, kde si můžete vedle sebe prohlédnout tyto dva dopravní nadzvukové letouny, které kdy byly nasazené v provozu.

Kino IMAX 3D Zapomeňte na všechno, co jste až dosud viděli na pohyblivých obrázcích. Ve filmovém kině IMAX 3D vedle Automobilového a technického muzea v Sinsheimu na Vás čeká kino nového tisíciletí s plátnem o velikosti 22 x 27 metrů. Díky speciální technice záznamu a projekce IMAX 3D se filmový děj odehrává nejen na plátně, ale i v celém hledišti. Nad vámi létají letadla a v životní velikosti se najednou objeví přímo před vámi obrovští dinosauři! Všechno se zdá být na dosah a působí tak opravdově, že se stírá hranice mezi filmem a skutečností.

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Oblačno

Bavorsko

9°C Slabý déšť

Berlín a okolí

7°C Jasno

Braniborsko

9°C Skoro jasno

Dolní Sasko

11°C Jasno

Hesensko

10°C Jasno

Sasko

8°C Jasno

×