800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejkrásnější ze Saska

3-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Ráno odjezd. Míšeň – kolébka evropského porcelánu, měšťanské domy, romantická nádvoří a pasáže, míšeňský Dóm - jedna z nejcennějších středověkých sakrálních památek Saska, hrad Albrechtsburg, návštěva porcelánové manufaktury. Moritzburg – lovecký barokní zámek uprostřed jezera s rozsáhlými sbírkami loveckých trofejí, čínského, japonského a míšeňského porcelánu. Ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Barokní zahrady Grosssedlitz u Heidenau - obsáhlé dílo zahradního umění pozdní fáze saského baroka. Pillnitz – zámek postavený v čínském stylu na břehu Labe. Prohlídka Drážďan, metropole Saska – Theaterplatz, Zwinger s Obrazárnou starých mistrů se skvosty evropského malířství. Grünes Gewölbe – vzácné umělecké sbírky shromažďované po staletí dynastií saských panovníků, katedrála, zámek a kostel Frauenkirche. Brühlská terasa s výhledem na Labe a Nové město. Nocleh.

3. den

Snídaně. Königstein – skalní pevnost z počátku 13. století nad břehem Labe. Saské Švýcarsko, vyhlídková plošina Bastei, nádherné pohledy do malebného údolí Labe, unikátní kamenný most Basteibrücke a hrad Neurathen s vyhlídkami do skalního města. Návrat večer.

Minimální výměna na vstupy

55 EUR.

Počasí

Bavorsko

7°C Skoro jasno

Berlín a okolí

13°C Převážně oblačno

Braniborsko

13°C Slabý déšť

Dolní Sasko

13°C Převážně oblačno

Hesensko

11°C Jasno

Sasko

12°C Slabý déšť

×