800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropical Islands - domky Novasol - vstupné v ceně pobytu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nerušená dovolená mezi čtyřmi stěnami vlastního domu – a tropy přímo přede dveřmi: v našich útulných rekreačních domech si tento sen můžete splnit. Přímo vedle uchvacující budovy Tropical Islands Dome se nachází rekreační osada NOVASOL – mezi unikátním dešťovým pralesem a chráněnou oblastí Spreewald stojí 46 světlých a kvalitních rekreačních domů ve skandinávském stylu, každý s příjemnými krbovými kamny, plně vybavenou kuchyní a velkorysou terasou. K tropickému akvaparku Tropical Islands dojdete pohodlnou desetiminutovou procházkou. Rekreační park Tropical Islands leží ca. 35km jihozápadně od Berlína, přímo u dálnice A13 (Berlin-Dresden). Z dálnice uhněte na exitu Staakow a dále pokračujte dle značení. Po asi 3km přijedete k Vašemu rekreačnímu domu.

Ubytování

Typy rekreačních domů Tropical Islands:
Všechny rekreační domy Tropical Islands v rekreačním parku Tropical Islands Resort jsou kvalitně vybaveny: samozřejmostí je TV a přehrávač DVD, každý rekreační dům má klimatizaci a v obývacím pokoji krbová kamna, která se zvláště během chladnějších měsíců postarají o příjemnou atmosféru. Dřevo můžete zakoupit až na místě! Pro naše malé hosty je samozřejmě připravena dětská postýlka a židlička. Povlečení a ručníky si můžete přivézt s sebou nebo je možné si toto vybavení rovněž pronajmout až na místě.

Typ Marco Polo pro 4+2 osoby
Tento útulný rekreační dům nabízí dostatek místa pro čtyři osoby: na ploše 57 m² najdete téměř všechno, co si lze přát. Plně vybavená kuchyň rekreačního domu Tropical Islands přímo vybízí ke společnému kuchařskému umění. V obývacím prostoru s jídelním koutem je dost místa pro posezení u hřejících krbových kamen. Jako možná přistýlka ke dvěma ložnicím slouží rozkládací pohovka v obývacím pokoji, takže i šest osob se do tohoto rekreačního domu pohodlně vejde. Pozemek má nejméně 600 m². Jedná se o tyto rekreační domy Tropical Islands: DTI 609-612, 614, 640, 645, 647, 648, 650, 651 atd.

Typ Christoph Columbus pro 4+2 osoby
Tento rekreační dům Tropical Islands o velikosti 68m² nabízí zejména vlastní saunu. Zde se můžete uvolnit v naprostém soukromí, aniž byste museli dům i na nepatrnou chvilku uvolnit. K dispozici jsou opět dvě ložnice + dvě extra místa na spaní v obývacím pokoji a tedy spousta místa až pro šest hostů. Velká terasa je částečně zastřešena, takže vás krátký letní déšť nebude při grilování vůbec rušit. Jedná se o tyto rekreační domy Tropical Islands: DTI 608, 613, 641, 646, 649, 652 atd.

Typ James Cook pro 6+2 osoby
Tyto rekreační domy Tropical Islands se hodí i pro větší rodiny nebo skupiny. Pozemek o velikosti 1000m² garantuje soukromí a nabízí mnoho prostoru pro děti a jejich nejrůznější hry. Luxusní koupelna láká díky vířivé vaně a sauně k nerušenému wellnes odpočinku uvnitř čtyř vlastních stěn. V tomto rekreačním domě může s ohledem na tři ložnice a dvě dodatečná místa na spaní v obývacím pokoji strávit báječnou dovolenou až 8 osob! Jedná se o tyto rekreační domy Tropical Islands: DTI 607, 642, 643, 644 atd.

Extra

Příjezd je možný každý den v týdnu! Chcete-li strávit v rekreačním domě Tropical Islands pouze dva dny, můžete přijet jen na víkend nebo chcete-li si užít „tropy“ celý týden, zaknihujete si celý týdenní pobyt. Vše je možné. U NOVASOLU nic není problém! Minimální délku pobytu představují alespoň 2 přenocování.

Vstup do Tropical Islands mají všichni, kteří si objednají NOVASOL rekreační dům, zcela zdarma! A to každý den - kromě dne odjezdu. Areál můžete libovolně opouštět a zase se vracet - kolikrát denně budete chtít. Bezplatný vstup platí již od 11:00 v den příjezdu a po všechny další dny pobytu kromě dne odjezdu. I když klíče od vašeho rekreačního domu Tropical Islands můžete dostat v den příjezdu až od 15.00 – tropický ráj je vám v den příjezdu k dispozici již od 11: 00 hodin a samozřejmě zcela zdarma. Klidně tedy přijeďte již dopoledne! Bezplatný vstup platí pro všechny ubytované hosty rekreačního domu!

Vzdálenost od vstupu do Tropical Islands - 200-500 m.

V ceně pronájmu domu je zahrnut bezplatný vstup do celého bazénového komplexu Tropical Islands. Dodatkové služby jako např. sauny nebo vstup na tobogány je nutné již objednat přímo na místě. Vstup zdarma platí pro všechny ohlášené a ubytované hosty pronajatého rekreačního domu. Nesmí být samozřejmě překročen povolený počet osob daného rekreačního domu. V domě, jenž je určen pro 4 dospělé a 2 děti, může tedy přenocovat max. 6 osob, přičemž se může jednat i o celkem 6 dospělých osob. Jedno dítě do 4 let navíc bez nároku na lůžko je u každého domu povoleno!

Spotřeba energií (elektřina, voda, plyn) není zahrnuta v ceně pronájmu, ale hradí se dle příslušné spotřeby. Při příjezdu a odjezdu budou v této souvislosti odečteny stavy jednotlivých měřících zařízení.
Kauce činí 200,- EUR za dům a slouží jako jistina vůči eventuelním škodám resp. k vyúčtování příslušných vedlejších nákladů. Zbytek kauce vám bude vrácen bankovním převodem během ca. 14 dní po odjezdu, samozřejmě i s detailním vyúčtováním.

Poplatek za závěrečný úklid domu je v NOVASOL rekreační osadě Tropical Islands nutné uhradit přímo na místě! Ceny za uklid dle typu domu: 60-70 EUR. Je nutné jen vrácení inventáře na původní místo, vyprázdnění myčky nádobí, odnesení odpadků a uklizení popela z krbových kamen resp. grilu.

Slevy a příplatky

- příplatek za jiný typ domu
- sleva za pobyt ve všedních dnech

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Oblačno

Bavorsko

9°C Oblačno

Berlín a okolí

9°C Jasno

Braniborsko

9°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

11°C Jasno

Hesensko

9°C Převážně oblačno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

10°C Slabý déšť

Sasko

9°C Převážně oblačno

×