800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropical Islands - dvoulůžkové pokoje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Tropical Islands - největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Abyste strávili dovolenou v tropech, nemusíte sedět více než osm hodin v letadle. Vždyť Jižní moře najdete zcela pohodlně v Braniborsku, pouze 60 km jižně od Berlína a 100 km severně od Drážďan.
V největší samonosné hale na světě se na 66 000 metrech čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde můžete báječně relaxovat a zažívat okamžiky jako v opravdových tropech. Teplota se zde pohybuje celoročně kolem 26 stupňů Celsia.

Užívejte si pohádkového vodního světa s lagunou ostrova Bali a Jižním mořem – na 200 metrů dlouhé písečné pláži jsou k dispozici lehátka pro relaxaci. Projděte se největším „indoorovým“ deštným pralesem s více než 55 000 rostlinami nebo se nechte unášet fascinujícími odpoledními a večerními představeními na jevišti v tropické vesnici.

Jižní moře má rozlohu čtyř olympijských plaveckých bazénů (cca 3 000 metrů čtverečních) a voda má příjemných 28 stupňů. Hned vedle se nachází dětský bazén s atrakcemi pro děti a brouzdalištěm. Laguna ostrova Bali se rozprostírá na ploše 1200 metrů čtverečních a teplota vody dosahuje 32 stupňů. Lagunu obklopuje deštný prales, který navozuje pocit, že se nacházíte v opravdových tropech. Součástí laguny je i vodopád a vířivky.

Deštným pralesem vede naučná stezka, dlouhá 1 km. Cestou uvidíte banánovníky, kávovníky nebo chlebovníky, projdete se po mostě, který vede přes mangrovníkovou bažinu, kde žijí nejrůznější druhy ryb a želv.

Bohaté zážitky slibuje i největší tobogán v Německu, létání balónem nebo obrovský dětský ráj s brouzdalištěm, trampolínou nebo dráhou pro minikáry.

Kdo hledá relaxaci, pro toho je ideální návštěva saunové krajiny, která se skládá z šesti různých saun a parních lázní, postavených v klasickém asijském stylu.

Ubytování uvnitř v hale

Dvoulůžkové pokoje Premium nebo Standard
Dvoulůžkové pokoje typu Premium jsou vybaveny klimatizací, sprchou, WC, TV, manželským dvoulůžkem a minibarem (zdarma). Jsou zařízeny v tradičním domorodém stylu (africký, asijský). Některé pokoje mají terasu či balkon. V některých pokojích možnost přistýlky (rozkládací lůžko, vhodné pro děti)

Pokoje Standard jsou k hale přistavěny zvenku, ale s halou jsou spojeny vnitřní chodbou. Jsou zařízeny v moderním stylu, vybavení mají shodné jako pokoje Premium, ale nemají klimatizaci. Mají okna otvíratelná ven.

Počasí

Bádensko-Württembersko

14°C Oblačno

Bavorsko

13°C Jasno

Berlín a okolí

14°C Polojasno

Braniborsko

14°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

14°C Dešťové přeháňky

Hesensko

16°C Oblačno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

14°C Převážně oblačno

Sasko

14°C Jasno

×