800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropical Islands - vstupenky v ceně zájezdu !

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Odjezd z Prahy v 6:00 hodin od Masarykova nádraží, v 8:00 zastávka v Ústí nad Labem, mezi 10:00 – 11:00 příjezd do Tropical Islands. Odjezd z Tropical Islands mezi 19-20:00 hodin, v pozdních večerních hodinách příjezd do Prahy.

Navštivte s námi největší tropický svět v Evropě, který leží nedaleko Berlína. Vzdálenost z Prahy činí jen 280 km. Odpočiňte si na lehátkách na opravdové písečné pláži u Jižního moře nebo u Balijiské laguny, jejíž voda je vyhřátá až na 31 stupňů. Projděte se tropickým deštným pralesem s více než 50 000 rostlinami např. banánovníky, kávovníky nebo opravdovou mangrovovou lagunu, ve které žijí nejrůznější druhy ryb a želv. Některé stromy dosahují výšky až 18 metrů. V hale, do které by se poskládalo osm fotbalových hřišť nebo Eiffelovka, najdete i saunovou část, ve které můžete relaxovat a cítit se jako v opravdových tropech. Hala je vyhřátá na 26 stupňů a vlhkost je jako v tropické krajině. Vyzkoušejte jízdu na modrém tobogánu, kde se dosahuje rychlosti až 70 km/h nebo se projeďte spolu s dětmi na nafukovacích kolech na červeném tobogánu. Děti budou nadšené z atrakcí v dětském klubu Tropino – čeká je zde motokárová dráha, prolézačky, skluzavky, lego hrad, trampolíny nebo bazének se čluny.

Tropical Islands - největší tropický dovolenkový svět v Evropě

Abyste strávili dovolenou v tropech, nemusíte sedět více než osm hodin v letadle. Vždyť Jižní moře najdete zcela pohodlně v Braniborsku, pouze 60 km jižně od Berlína a 100 km severně od Drážďan.
V největší samonosné hale na světě se na 66 000 metrech čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde můžete báječně relaxovat a zažívat okamžiky jako v opravdových tropech. Teplota se zde pohybuje celoročně kolem 26 stupňů Celsia.

Užívejte si pohádkového vodního světa s lagunou ostrova Bali a Jižním mořem – na 200 metrů dlouhé písečné pláži jsou k dispozici lehátka pro relaxaci. Projděte se největším „indoorovým“ deštným pralesem s více než 55 000 rostlinami nebo se nechte unášet fascinujícími odpoledními a večerními představeními na jevišti v tropické vesnici.

Jižní moře má rozlohu čtyř olympijských plaveckých bazénů (cca 3 000 metrů čtverečních) a voda má příjemných 28 stupňů. Hned vedle se nachází dětský bazén s atrakcemi pro děti a brouzdalištěm. Laguna ostrova Bali se rozprostírá na ploše 1200 metrů čtverečních a teplota vody dosahuje 32 stupňů. Lagunu obklopuje deštný prales, který navozuje pocit, že se nacházíte v opravdových tropech. Součástí laguny je i vodopád a vířivky.

Deštným pralesem vede naučná stezka, dlouhá 1 km. Cestou uvidíte banánovníky, kávovníky nebo chlebovníky, projdete se po mostě, který vede přes mangrovníkovou bažinu, kde žijí nejrůznější druhy ryb a želv.

Bohaté zážitky slibuje i největší tobogán v Německu, létání balónem nebo obrovský dětský ráj s brouzdalištěm, trampolínou nebo dráhou pro minikáry.

Kdo hledá relaxaci, pro toho je ideální návštěva saunové krajiny, která se skládá z šesti různých saun a parních lázní, postavených v klasickém asijském stylu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bádensko-Württembersko

8°C Slabý déšť

Bavorsko

10°C Slabý déšť

Berlín a okolí

12°C Převážně oblačno

Braniborsko

11°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

11°C Převážně oblačno

Hesensko

10°C Oblačno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

10°C Slabý déšť

Sasko

11°C Převážně oblačno

×