Zobrazit všechny nabídky
Německo

Vánoční Europa Park


   Poloha a popis

   1. den

   Odjezd po půlnoci, dopoledne přejezd k Europa Parku. Po zbytek dne volno v nejoblíbenějším evropském zábavním parku, který sbírá každoročně ocenění za kvalitu ve všech ohledech. V adventním čase si oblékne sváteční kabátek a kromě skvělých atrakcí si zde užijete i bohatý doprovodný program jako např. bohaté vánoční trhy s ochutnávkou místních pochutin, Santovu poštu, krasobruslařskou Ice show, vánoční průvod se světelnými efekty, velké kluziště apod. pro děti je nachystaná sáňkařská dráha a lyžařský svah s instruktory. Většina atrakcí je otevřena celoročně a tak si zde přijdou na své milovníci adrenalinu a rodiny s dětmi. Večer odjezd zpět.

   2. den

   Návrat v brzkých ranních hodinách.

   Cena zahrnuje

   autobusovou dopravu, celodenní vstupné do Europa Parku, průvodce

   Odjezdová místa

   Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň

   Za příplatek

   Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

   EUROPA PARK

   je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a pyšní se oceněním "Nejoblíbenější evropský zábavní park". Naleznete zde atrakce a show jak pod širým nebem, tak i v uzavřených prostorách - právě proto se Europa Park těší oblibě po celý rok a je možné zde zažít i různá sváteční období jako např. Halloween a advent. Čísla mluví zcela jasně - za rok 2016 přivítal park 4,5 milionu návštěvníků... Opravdu si zde přijdou na své všichni. Nadchne milovníky adrenalinových atrakcí, rychlosti a výšek i rodiny s dětmi, pro které je určena také značná část zábavy. Většina atrakcí navíc funguje celoročně.

   VÁNOČNÍ EUROPA PARK

   nabízí zábavu na atrakcích a naprosto dokonalou výzdobu a doprovodný sváteční program. Nahlédněte do adventu 2016:
   Španělská korida se přeměnila v Magic Ice - vystavěno zde bylo na 6 ledových stanovišť se 30 velkými sochami s výškou 3 až 4m a na 1770 malých sošek, bylo použito na 150 tun ledu a 150 tun sněhu a teplota je zde -8C°. Na výzdobu bylo použito na 2500 vánočních stromků, 10000 vánočních ozdob, 1000 rostlin vánočních růží, 1500 dekorativních zabalených dárků, 25 otevřených ohnišť pro zahřátí, 2500000 vánočních žárovek, 1000 dekorativních hvězd, v každé čtvrti tématicky ozdobený strom dle dané země, hlavní 50m vysoký vánoční strom... Speciálně pro toto období bylo postaveno 55m vysoké ruské kolo k shlédnutí nazdobeného a rozzářeného areálu z výšky, připraveno bylo kluziště o rozloze 375m2 k veřejnému bruslení, areál k bobování a lyžování pro děti... Na jezeře byla promítána světelná show s hudbou Luna Magica, krasobruslařská revue se zahalila do vánočního kabátku s jízdou se Santa Clausem, usídlila se zde Santova pošta nebo ledový Glaciar Icebar ....

   TY NEJ ATRAKCE

   PROJECT V- novinka 2017! - tzv. létající divadlo... Sen o létání se stane skutečností, konečně se proletíte...a uvidíte to nejkrásnější, co nabízí Evropa...
   WODAN - novější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...
   EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.
   MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami
   ALPSKÝ EXPRESS- první horská dráh v parku, určena pro celou rodinu. proveze vás rakouskými horami.
   EURO-MIR - 1000m dlouhá jízda kolem futuristických skleněných věží na vozíkách, které se točí dokola... Dosáhnete rychlosti až 50km/hod.
   MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. Užijte si "Happy family"
   PEGASUS- rodinná horská dráha s rychlostí až 65km/hod.
   WHALE ADVENTURES - nevšední plavba lodí
   BOBOVÁ DRÁHA - 487m dlouhý sjezd na bobech z výšky 20m
   ARENA OF FOOTBALL - oblíbená pouťová autíčka hrají fotbal, pro celou rodinu
   EUROPA PARK EXPRESS - jízda vlakem kolem parku
   EUROPA-PARK HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.