800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkendy v Berlíně pro nezávislé cestovatele

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Berlín
Hlavní město Německa, které po svém sjednocení nabývá na významu jako velká evropská metropole 21. století. Doporučujeme návštěvu jak bývalé východní, tak i západní části města a k vlastnímu poznávání města napomůže prvotřídní systém veřejné dopravy. Mezi místa, která nesmíte vynechat patří návštěva Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimské náměstí, zámek Charlottenburg či bulváry jako Kurfürstendamm. Dále Alexanderplatz s televizní věží, noblesní známá třída Unter den Linden, Humboltova universita, muzeum Pergamon. V blízkém okolí Berlína můžete navštívit Postupim se zámeckým areálem s parkem a fontánami.

Hotel Ibis Potzdamer Platz **+
Nově postavený hotel je situován v centru města, pouhé dvě stanice S-Bahnem od Braniborské brány. Moderně zařízené pokoje jsou s vlastním příslušenstvím, psacím stolem, telefonem, SAT TV, fénem, sprchou/WC. Hotel nabízí možnost parkingu v podzemních garážích za poplatek.
A&O Hotel Hauptbahnhof **+
Hotel je situován v centru metropole v pěší vzdálenosti od berlínského hlavního nádraží a pamětihodností jako Braniborská brána či Reichstag. Moderně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek s vlastním příslušenstvím, většina pokojů s TV. Hotel dále nabízí lobby s barem, billiard, stolní fotbal, knihovnu či sluneční terasu na střeše s výhledem na Berlín. Parking (na vyžádání za poplatek) V hostelové části je možné zajistiti vícelůžkové pokoje pro studenské či školní kolektivy.


A&O Hamburg City **+
Hotel je situován v pěší vzdálenosti od hlavního nádraží, stanice U-Bahnu či pěší zóny. Moderně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek s vlastním příslušenstvím, většina pokojů s TV. Hotel dále nabízí lobby s barem, billiard, stolní fotbal či slunečnítesasu s barem na střeše s výhledem na Hamburk. Parking (na vyžádání za poplatek). V hostelové části je možné zajistiti vícelůžkové pokoje pro studenské či školní kolektivy. Na vyžádání též hotely A&O Hamburg Reeperbahn a A&O Hamburg Hauptbahnhof.


Počasí

Bavorsko

19°C Jasno

Berlín a okolí

17°C Převážně oblačno

Braniborsko

17°C Převážně oblačno

Dolní Sasko

16°C Převážně oblačno

Hesensko

17°C Skoro jasno

Sasko

18°C Převážně oblačno

×