800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZugspitze

4-denní zájezd s turistikou a denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem. Prohlídka Garmisch-Partenkirchenu – luxusního střediska pod Zugspitze. Vycházka divokou soutěskou Partnachklamm. Ubytování v hotelu Risserhof v městečku Scharnitz na úpatí Karwendelu. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Garmisch-Partenkirchenu. Lanovkou na Osterfelderkopf (2050 m n.m.) pod impozantní severní stěnou Alpspitze. Lanovkou na Hochalm a přechod na Kreuzeck. Lanovkou dolů a odchod do Hammersbachu. Výstup grandiozní soutěskou Höllentalklamm. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Seefeldu – luxusního tyrolského střediska. Lanovkou k Rosshütte. Výstup do sedla Seefelder Joch a dále na vrchol Seefelder Spitze (2221 m n.m.) - výhled na Karwendel. Sestup přes Reither Kar k horní stanici lanovky, návrat do Seefeldu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd k ledovcovému jezeru Eibsee pod Zugspitze. Výjezd ozubnicovou železnicí na Zugspitzplatt a dále lanovkou na vrchol Zugspitze (2962 m n.m.) - nejvyšší německou horu. Zpět gondolovou lanovkou k Eibsee. Okruh okolo malebného jezera s výhledy na Zugspitze. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnoci.

Minimální výměna na vstupy

75 Eur.

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Slabý déšť

Bavorsko

10°C Slabý déšť

Berlín a okolí

12°C Slabý déšť

Braniborsko

12°C Slabý déšť

Dolní Sasko

11°C Skoro jasno

Hesensko

10°C Převážně oblačno

Meklenbursko-Přední Pomořansko

11°C Slabý déšť

Sasko

11°C Slabý déšť

×