800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzelné Holandsko a květinové korzo

  • Největší botanický park v Holandsku
  • Sýrové trhy, květinová burza

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

brzy ráno odjezd z ČR přes SRN do Holandska. Ubytování. Nocleh. Letecká verze zájezdu: dle letového řádu odlet do Amsterdamu, transfer do hotelu. Individuální volno. Nocleh.

2. den:

v ranních hodinách návštěva parku Keukenhof o rozloze 32 ha – největší zahrady květin v Holandsku. Přejezd do Rotterdamu, jednoho z největších světových přístavů, fakultativně plavba lodí Spido přístavem nebo výjezd na vyhlídkovou věž Euromast. Zastavení v Delftu proslulém delftskou majolikou, prohlídka města. Přejezd na ubytování, nocleh.

3. den:

snídaně, návštěva největší květinové burzy v Aalsmeeru. Dopoledne Den Haag, město paláců, sídla Mezinárodního soudního dvora a nizozemské vlády, prohlídka města. Fakultativně Madurodam – svět miniatur v měřítku 1:25. Fakultativně See Life podmořské akvárium, v přímořských lázních Scheveningen. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

páteční sýrové trhy v Alkmaaru před Budovou váhy ze 14. století, krátká prohlídka města. Skanzen Zaanse Schans s ukázkou výroby, řemesel a produkce sýrů, s typickými stavbami ze 17. a 18. století, výroba dřeváků a barev, větrné mlýny. Zastávka v rybářské vesnici ve Volendamu, sýrárna Alida Hoeve s výrobou sýrů Edam a Gouda – výklad, degustace a možnost nákupu sýrů a suvenýrů. Návrat na ubytování, nocleh.

5. den:

účast na květinovém korzu, přehlídce alegorických vozů zdobených květinami. Hlavní a korunovační město Amsterdam, prohlídka. Květinový trh, plavba lodí po grachtech, náměstí Dam, fakultativně muzeum voskových figurín Madame Tussaud, brusírna diamantů. Možnost návštěvy dalších muzeí, večerní atraktivity města. Nocleh.

6. den:

po snídani odjezd zpět do ČR. Letecká verze zájezdu - dle letového řádu individuální volno, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Možnosti ubytování

Počasí

Amsterdam

12°C Oblačno

×