800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRotterdam a Floriade

Program, který kombinuje prohlídku malebného města Rotterdam s výletem na unikátní výstavu květin Floriade, jež se koná jednou za 10 let na území Nizozemska.
Předchozí výstava se konala i v Rotterdamu, kde se dodnes nacházejí krásně upravené parky a věž Euromast, které pro Floriadu vznikly. Letošní 6. ročník je situován do města Venlo, kde se tento celosvětový zahradnický svátek koná na ploše 66 ha a je tak opravdovým zážitkem pro všechny milovníky přírody. Největší atrakcí Floriady je možnost vidět celý areál z ptačí perspektivy, z 35 m vysoké kabinové lanovky, která vede trasou dlouhou 1 km nad celým areálem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Ranní přílet do Rotterdamu, transfer do hotelu v centru města, ubytování. Pěší průvodcovaná prohlídka města, o kterém se kvůli poničení za 2. světové války říká, že to je Fénix, který vstal z popela. Centrum města je plné staveb špičkového designu a architektury, pyšní se po Šanghaji druhým největším přístavem světa a citlivě renovovanými historickými budovami. V pozdním odpoledni fakultativní možnost vyhlídky na město z věže Euromast z výšky 180 m nebo návštěva muzea Boijmans Van Beuningen s cennou sbírkou evropského umění (Brueghel st., Rubens, Rembrandt), ale i rozsáhlou sbírkou moderního umění.

2. den

Celodenní výlet na světovou květinovou výstavu Floriade do města Venlo, jež kromě více než 100 vystavovatelů nabízí i každodenní doprovodné programy a atrakce pro děti. Celý areál se nachází v překrásném parku, který je rozdělen na 5 nezávislých částí s odlišnou výzdobou a programem a vše je odděleno pásem lesa. Témata, která zde budou představena, jsou "Zdraví a odpočinek", kde se mj. seznámíte s nejrůznějšími bylinkami, "Vzdělání a inovace" s prezentací nejrůznějších netradičních květů a plodů, včetně skleníku, kde budete moci zažít opravdovou džungli, nebo "Životní prostředí a využití zelených ploch ve velkých aglomeracích". Návrat do Rotterdamu.

3. den

Individuální volno do odjezdu, transfer na letiště, odlet.

Fakultativní příplatky

- jednolůžkový pokoj 1 900 Kč
- hotel 4* - dvoulůžkový pokoj/osoba 1 300 Kč
- hotel 4* - jednolůžkový pokoj 4 500 Kč
- kabinková lanovka nad výstavištěm 150 Kč

Počasí

Amsterdam

15°C Slabý déšť

×