800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAmsterdam exklusive

  • Česky mluvící průvodce
  • Historické centrum Amsterdamu z tuk-tuků
  • Historický pivovar Heineken
  • Malebná vesnice Volendam

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Přílet do Amsterdamu, cestou z letiště půldenní prohlídka města autobusem podél kanálů. Transfer do hotelu, ubytování. V podvečer „pivní
prohlídka města“ – procházka městem, zastávka ve 3 restauracích a ochutnávka 3 různých druhů piva. Následně společná večeře v typické místní restauraci.

2. DEN

Dopoledne pokračování v prohlídce města, tentokrát z tuk-tuků. Netradiční jízda městem bude zakončena v budovách bývalého pivovaru Heineken, kde budete moci ochutnat toto vyhlášené pivo a něco se dozvědět o jeho výrobě. Oběd. Následně přesun do oblasti Volendam a Markem, kde se dozvíte něco o tradičních řemeslech Holandska, jako je výroba dřeváků, sýra, využití větrných mlýnů. Návrat do Amsterdamu, večeře v centru města v restauraci Hard Rock Café.

3. DEN

Dopoledne plavba lodí po kanálech, následně přesun do House of Bols, ochutnávka drinku z bolsu dle vlastního výběru, ochutnávka 5 druhů Geneveru, drobné občerstvení. Následně volno do transferu na společnou večeři ve staré části města.

4. DEN

Volno na vlastní pěší prohlídku města (návštěvu galerií, muzeí) – česky mluvící průvodce k dispozici. Transfer na letiště, odlet.

Počasí

Amsterdam

12°C Oblačno

×