800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND AMRATH HOTEL AMSTERDAM

Luxusní hotel Grand Amrath patří k tomu nejlepšímu, co lze z ubytování v Amsterdamu nabídnout. Hotel vyniká špičkovým servisem, skvělým vybavením a luxusem všude, kam se podíváte.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel Grand Amrath patří k tomu nejlepšímu, co lze z ubytování v Amsterdamu nabídnout. Hotel vyniká špičkovým servisem, skvělým vybavením a luxusem všude, kam se podíváte. I poloha hotelu je výborná, leží přímo v centru města. Hotel je postavený ve stylu Art Deco a ze spousty míst v něm je výhled na Amsterodamské kanály a řeku.

Ubytování

V hotelu je celkem 165 pokojů. Všechny jsou luxusně designově vybaveny, za zmínku určitě stojí přepychové postele, je zde televize s plochou obrazovkou, minibar, možnost bezdrátového připojení k internetu, luxusní koupelna, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fén, klimatizace a další.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, vybavené konferenční prostory, restaurace Seven Seas, bar/ lounge, možnost připojení k internetu, klimatizace, wellness centrum se saunou, bazénem, tureckou parní lázní, vířivkou, a relaxační zónou. Samozřejmostí je fitness.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Pestré možnosti poznávání, nakupování a zábavy nabízí centrum Holandské metropole Amsterdamu.

Počasí

Amsterdam

14°C Jasno

×