800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OMEGA

"Amsterdam - navštivte toto malebné město s působivou architekturou. Amsterdam je hlavní město Nizozemska; ležící na řece Amstel a plné kanálů křižujících městem. Na své si zde přijde každý návštěvník. Amsterdam; ,,město bez zábran""; Vás nadchne nejen svojí pohostinností; ale i architekturou; coffeeshopy; památkami na známé osobnosti; mezi něž patří obrazy Remrandta umístěné v Rijksmuzeu či muzeum Vincenta van Gogha a dalších. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Amsterdam - navštivte toto malebné město s působivou architekturou. Amsterdam je hlavní město Nizozemska; ležící na řece Amstel a plné kanálů křižujících městem. Na své si zde přijde každý návštěvník. Amsterdam; ,,město bez zábran"; Vás nadchne nejen svojí pohostinností; ale i architekturou; coffeeshopy; památkami na známé osobnosti; mezi něž patří obrazy Remrandta umístěné v Rijksmuzeu či muzeum Vincenta van Gogha a dalších.

Stravování

Snídaně.

Cena za osobu zahrnuje

letenku Praha - Amsterdam - Praha; transfer letiště - hotel - letiště; ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní; povinné pojištění CK podle zákona č. 159/99 Sb.

Cena za osobu nezahrnuje

letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb: 2.850 Kč/osobu; palivový příplatek: 990 Kč/osobu; doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den; 20 Kč/dítě/den, fakultativní služby; silvestrovský příplatek (termín 30/12-2/1) 1.290;- Kč/osobu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Amsterdam

13°C Dešťové přeháňky

×