Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Nizozemsko | Zeeland | Bruinisse

Ferienpark Aquadelta

   Hodnocení

   3125 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Je zde restaurace, dětská herna, konferenční místnost a divadelní sál. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení a kuchyň. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice/kávovar a myčka nádobí patří také k základnímu vybavení. Na pokoji je televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   Hotel má dětský bazének a krytý bazén. V objektu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například golf a rybaření, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole, tenis, volejbal, minigolf a jízda na koni. Hosté se mohou věnovat různým sportovním aktivitám, například kitesurfingu a potápění. Plachtění je za poplatek. Hosté mohou v objektu také sportovat, je tady například fitness studio a za poplatek stolní tenis, kulečník, bowling a squash.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248