800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHory a fjordy v kostce

V tomto zájezdu poznáte šperky norské přírody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Oslo - Beitostolen (210 km)
Přílet do Osla, převzetí auta. ceste z Osla přes Honefoss směrem na Fagerness. Poté do horské vesnice Beitostolen, která se nachází pod dominantním pohořím Jotunheimen. Ubytování v hotelu Bergo.

2. den

Beitostolen - Sognefjord - Sogndal (195 km)
Po snídani pojedete po silnici E16 do Borgund, kde doporučujeme zastávkou u dřevěného kostela. Pokračujte do Gudvangen, kde se nalodíte na dvouhodinovou cestu trajektem do Kaupanger. Pojedete přes úchvatný fjord Sognefjord. Dojedete do města Sogndal, kde budete ubytování v hotelu Hofslund.

3. den

Sogndal - Hardangervidda - Geilo (260 km)
Po snídani pojedete podél fjordu Sognefjord a jablkovými sady do města Hella, kde se nalodíte na trajekt, který Vás doveze do Vangsnes a vesnice Vík, kde doporučujeme navšívit dřevěný kostel Hopperstad z roku 1150. Pak pojedete do města Voss a Hardangerfjord. Trajekt z Briraviku do Brimnes vás provede fjordem Eidfjord. Sjedete scénickým údolím Mabodal, kde doporučujeme zastávku u vodopádu Voringsfossen. Poté pokračujte náhorní plošinou se zasněženými vrcholky do města Geilo. Ubytování v hotelu Bardola.

4. den

Geilo - Oslo (250 km)
Po snídani pojedete do města Torpo, kde lze vidět další dřevěný kostel z 12. století, poté pokračujte nádherným údolím Hallingdal a podél jezera Tyri do Osla. Oslo se nachází na břehu fjordu a můžete se podívat do vikinského muzea lodí. Ubytování v Quality hotel 33.

5. den

Oslo
po snídani volný den, odjezd na letiště, předání auta a odlet do Prahy.

Cena nezahnuje

stravování kromě snídaně
benzín
kauci na auto - skládá se kreditní kartou

×