800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHunderfossen ledový hotel

Snadno dostupný ledový hotel ideální pro rodinné a firemní akce leží nedaleko norského olympijského města Lillehammeru. Sezóna zde začíná kolem 15.1. a trvá do 9.3.2012.
Ubytovat se můžete v „ledovém“ pokoji s teplotou -3°C až -7°C, ale zima Vám určitě nebude. V ceně je kvalitní spací pytel a ležet budete na podložce z ovčí vlny.
Láká Vás návštěva zimního střediska se spoustou zábavy, ale chcete raději spát v teple? Necelých 400 m od vstupní brány do resortu je Vám k dispozici hotel Quality Hotel Hunderfossen. Je to tradiční severský hotel s jedinečnou atmosférou a dobře vybavenými pokoji. Kromě hotelu je tu možnost ubytování v chatkách či apartmánech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Co nabízí Hunderfossen? Ledová katedrála je stavba s unikátní atmosférou, vytvořena z ledu a sněhu, s ledovými sochami, podmanivou hudbou a magickým osvětlením. Zájemci si mohou kostel pronajmout například za účelem svatby, koncertu nebo k jiné velké události.

2. den

Koňské spřežení táhnoucí saně s rolničkami Vás vezme na jízdu po celém středisku. Po celou dobu bude postaráno o Vaše teplo i bezpečí. Čtyřkolky Pokud máte řidičský průkaz, můžete si půjčit helmu a vyzkoušet si své řidičské schopnosti na ledovém povrchu speciálně připravené 300 m dlouhé dráhy. Když zatoužíte vydat se na delší výlet, můžete se vypravit na organizovaný výlet na sněžných skútrech či čtyřkolkách. Rezervace nutná předem.

3. až 4. den

Ledový bar krále Valemona Návštěva baru je dalším ze zážitků Vašeho dobrodružství v ledovém a sněhovém království. Uvítá Vás polární medvěd a vyzve k přípitku, lehkému občerstvení a nebo jen k prohlídce baru předtím, než se vydáte na večeři do vynikající restaurace Trollsalen. Snow rafting Na speciálních raftech se můžete vydat na jízdu po příkré, avšak dobře zajištěné dráze. K dalším aktivitám, které si můžete v Hunderfossen vyzkoušet, patří ice-bowling, lanové centrum, mini-sněžné skútry a návštěva pohádkové jeskyně, kde se dozvíte mnoho zajímavostí o norském folklóru.

Příplatky

Na vyžádání zajistíme vlakovou jízdenku přímo z letiště až do stanice Hunderfossen - cena za osobu a oba směry cca: 1 500 Kč

Info

Ubytování pro jednotlivce zajistíme kdykoliv v období 15.2.-9.3.2012, pro SKUPINY MIN.10 OSOB kdykoliv od 17.1.do 9.3.2012.
Kromě nabízených balíčků na 3 noci zajistíme na vyžádání týdenní pobyt v nedalekém lyžařském středisku Hafjell s možností návštěvy Zimního zábavního parku a noclehu v ledovém hotelu.

×