800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA ZIMNÍHO NORSKA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Napadlo vás někdy, že byste chtěli vidět, jak vypadá zelené Norsko, tak jak jej znáte z letní dovolené, v ostatních obdobích roku? Nemusíte být příznivci lyžování, ale měli byste zažít Norsko v jeho bílé podobě.
Pohádkové přírodní scenerie, dřevěné chaty až po okna zasypané sněhem a v březnu garantovaná modrá obloha se slunečními paprsky zalévajícími krajinu až dlouho do večera vytvoří kulisu cesty, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.
Během týdenního programu vám rádi ukážeme některá známá místa jako olympijský Lillehammer či Trolí stěnu, ale i fjordy a vysoké hory. Na mnoha místech budete moci využít lanovky, a díky nim se podíváte na panoramata norské krajiny s jezery a fjordy v údolích či na nekonečné, sněhem zaváté planiny ubíhající mezi prořídlými lesy vzhůru do skalnatých hor.
Možnost spatření polární záře.
* S případnými zájemci rádi prodiskutujeme možnost odletět na sever Norska, kde můžete mj. zažít nocleh v ledovém hotelu Alta nebo Kirkenes, ledové a sněhové pláně kolem Nordkappu, plavit se podél pobřeží linkou Hurtigruten (nižší ceny - přesto skvělý zážitek), užít si malebnou krajinu, jejíž tvary jsou se sněhem daleko lépe "čitelnější",než v jednolité letní barvě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×