800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Oppland

Oppland

Chcete poznat jediný vnitrozemský kraj Norska? Navštivte s námi Oppland, kraj překrásných údolí a majestátných hor. Dovolená v oblasti Oppland to je panenská příroda, bohaté kulturní dědictví i sportovní vyžití. Poznejte přírodní parky Rondane či Dovrefjell nebo zavítejte do muzea Maihaugen, největšího muzea pod širým nebem v Norsku. Vyberte si naše zájezdy Oppland! Čeká Vás dovolená plná lákadel a zajímavostí.

Dovolená Norsko Oppland – tajemná příroda a tradice

Plánujete dovolenou do oblasti Oppland? Můžete se těšit na přírodní krásy, největší množství památek v Norsku nebo na speciální muzea. Oppland to je úrodné údolí Gudbrandsdalen i nejvyšší hora Norska Galdhøpiggen, či proslulý Lillehammer. Dovolená Oppland nabízí nevšední chvíle strávené v čistoskvoucí přírodě. Poznejte s našimi výhodnými zájezdy krásy oblasti Oppland. Prožijte dovolenou v jedinečné části Norska!

Oppland je územně správní jednotkou, ležící v centru jižního Norska.Jeho správním městem je Lillehammer. Různorodá příroda Opplandu zahrnuje širokou paletu živočichů, rostlin a topografie. Vyznačuje se zalesněnými plochami, horami a množstvím řek, dominantnou jsou čtyři národní parky a dvě přírodní rezervace. Typické je příznivé a stabilní klima.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný zájezd.

Doporučujeme Vám tyto možnosti:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci.

Telefon: 800 22 88 33
E-mail: eTravel@eTravel.cz
Skype: eTravel.cz