800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SKEIKAMPEN FJELLANDSBY

Středisko Skeikampen nabízí několik sjezdových tratí vhodných spíše pro začátečníky a mírně pokročilé, snowboardový park, ale především úžasných 180 km upravovaných tratí pro běžkaře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Skeikampen se nachází na východním úbočí nejvyššího skandinávského pohoří Jotunheimen, cca 3 hodiny jízdy autem z letiště v Oslo (Gardermoen) a hodinu jízdy od olympijského Lillehammeru.

Sport a zábava

Středisko nabízí několik sjezdových tratí (z našeho pohledu spíše pro začátečníky a mírně pokročilé), snowboardový park, ale především úžasných 180 km upravovaných tratí pro běžkaře. Toto místo je ideální pro nadšené běžkaře (doporučujeme přijet v březnu nebo dubnu) nebo pro rodiny s dětmi, které si rády vyzkouší více druhů zimních aktivit. Během zimní sezóny se můžete zúčastnit některé z mnoha nabízených pravidelných aktivit pro děti i dospělé: zkuste se projít ve volné krajině na sněžnicích, vyzkoušet jízdu se psím spřežením, jízdu na tobogánu nebo se zdokonalit v některé z lyžařských škol.

Ubytování

Ubytování v 10-12 lůžkové chatě s vlastní saunou, vybavenou kuchyní, 4 ložnicemi, 2 koupelnami, TV, obývacím pokojem s jídelním koutem. Cena je za celou chatu. V ceně je zahrnut poplatek za spotřebu elektrické energie. NEBO ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 3***hotelu v Austlid (klidná lokalita, ideální pro běžkaře), včetně plné penze!! Cena za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji. NEBO ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu - ideální pro rodiny: ložnice se 4 postelemi (dvoulůžko a palandy), kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna s WC. Cena za apartmán.

Stravování

Bez stravy.

Příplatky

Ceny permanentek na lyžařské vleky: Dvouhodinová 850 Kč, celodenní 1050 Kč, 3-denní 2700 Kč, 6-denní 4900 Kč. Cena letenek z Prahy do Oslo a zpět od 4500 Kč, cena vlakového spojení z letiště do Lillehammeru od 1500 Kč. Transfer minibusem z Lillehammeru do Skeikampen a zpět: 850 Kč/os. Povlečení a ručníky - pouze chaty a apartmány: 400 Kč, dětská postýlka: 500 Kč, dětská židle: 500 Kč, závěrečný úklid (povinný, platba na místě: apartmán 490 NOK = 1570 Kč, chata 1200 NOK = 3840 Kč.

Info

Přímo z letiště jede vlak do Lillehammeru, kde Vás vyzvedne minibus, který Vás dopraví až na místo Vašeho ubytování.