800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOslavte Nový rok netradične - na Lofotech!

6-denní kombinovaný zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Přílet
V poledne odlet z Prahy přes Oslo do Narviku. Přílet v 18:20 a transfer (shuttle) do hotelu. Ubytování v hlavním městě Lofot - Svolvaeru. Město má spoustu galerií a v sezóně i ledové sochy.

2. den

Lofoty
Dnes po snídani Vás čeká 6 hodinový výlet po krásách Lofot. Začínat budeme za tmy, abyste mohli vidět speciální arktické rozednění. Během výletu uvidíte atlantické pobřeží, které je neuvěřitelně nádherné v zimních měsících. Návrat do hotelu okolo 15. hodiny. Volné odpoledne k prohlídce města Svolvaer či k nákupům.

3. den

Polární záře
Snídaně v hotelové restauraci. Dopoledne volné pro objevování galerií ve městě nebo si jenom tak poseďte ve zdejších kavárnách a odpočívejte, protože večer Vás čeká hon za polární září. Symboly pro polární září - Aurora Borealis - se nachází už na šamanských bubnech zdejších Sámů. V jejich řeči se nazývá Guovssoha, což je "světlo, které lze slyšet". Polární záře je pokaždé jiná, ale vždy je to magický moment na který se nezapomíná.

4. den

Lodní Safari
Snídaně v hotelové restauraci. Protože čas do Nového roku se krátí, lépe bude ubývat při objevování Lofotské přírodi na lodi. Průvodce Vám poví o historii Lofot a zdejších zvířat. Na palubě lodi se bude podávat oběd. Návrat do hotelu a odpočinek před slavnostním večerem. Večer Vás čeká slavnostní 5 chodová večeře s prvky místní kuchyně. K tomu všemu Vám bude hrát komorní hudba. A již je čas vyjít ven a uvítat Nový rok. Připraveny jsou i ohňostroje.

5. den

Odpočinek
Dnes si pěkně pospěte. Odpoledne poslední nákupy před návratem domů.

6. den

Odlet
Odlet brzy ráno (06:45) přes Oslo do Prahy. Přílet ve 12:00.

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Oslo - Evenes - Oslo - Praha vč. poplatků
- lístek na autobus (airport shuttle) z letiště do hotelu a zpět
- 5 nocí ubytování v tradiční rybářské chatce "rorbu" změněné na plně komfortní ubytování s vlastním příslušenstvím, ale zachovává si typický charakter
- 4 x skandinávská bufetová snídaně (není poslední den, brzký odlet)
- slavnostní Novoroční program s 5 chodovou večeří
- celodenní výlet "Objevování Lofot"
- výlet za polární září Aurora Borealis
- lodní Safari za poznáním přírody Lofot
- zákonné pojištění CK proti úpadku
- základní pojištění léčebných výloh

Cena nezahrnuje:

připojištění proti stornu - 390 Kč/os

Poznámka:

POČET MÍST OMEZEN, REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE!!
Oslavte Nový rok v jedné z nejkrásnějších oblastí světa. Strmé hory zařezávající se do fjordů a vytvářejí tak majestátní scenérie. Vše pod bílým sněhem a polární záře nad hlavou. Na oslavu Nového roku Vás čeká slavnostní program a 5 chodová večeře.

×