800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkend v norské přírodě

5-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Bergenu. Transfer z letiště do horského Mjolfjellu. Ubytování a individuální program s možností využití venkovního vytápěného bazénu. Večeře a nocleh.

2. den

Snídaně. Bohatý výběr turistických tras kouzelnými přírodními scenériemi v kombinaci s unikátní horskou železnicí Myrdal-Flam pro nejnáročnější turisty, ale i pro ty, kteří dávají přednost klidné procházce panenskou přírodou. Koupání ve vyhřívaném bazénu, sauna, rybaření, jízda na koních a kouzlo okolní přírody, to vše nabízí pobyt v Mjolfjellu. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Bohatý výběr turistických tras kouzelnými přírodními scenériemi v kombinaci s unikátní horskou železnicí ¬Myrdal-Flam pro nejnáročnější turisty, ale i pro ty, kteří dávají přednost klidné procházce panenskou přírodou. Koupání ve vyhřívaném bazénu, sauna, rybaření, jízda na koních a kouzlo okolní přírody, to vše nabízí pobyt v Mjolfjellu. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Bergenu a celodenní prohlídka města, které bylo po 700 let největším ve Skandinávii a stále si zachovává neopakovatelnou atmosféru metropole a brány fjordů s unikátními hansovními domy, starobylou přístavní pevností, středověkými kostely s nejkrásnějším z nich Mariánským, akváriem mořských živočichů, pověstným rybím trhem i lanovkou na bergenský "Petřín". Nocleh.

5. den

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

×