800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERA OURE

Resort se nachází na jižním cípu Nové Kaledonie, blízko přírodní tyrkysové laguny s bílým prachovým pískem, v místě s názvem Ile des Pins, které se také nazývá „klenotem Tichomoří“. Luxusní resort. nabízí několik typů ubytování v blízkosti pláže a v tropické zahradě od standardních pokojů až po prostorné bungalovy. Hotel je vzdálen 10 km od letiště v Ile Des Pins. – 10 minut jízdy. Let z města Noumea na ostrov Isle of Pines trvá 25 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

  • resort se nachází na jižním cípu Nové Kaledonie, blízko přírodní tyrkysové laguny s bílým prachovým pískem, v místě s názvem Ile des Pins, které se také nazývá „klenotem Tichomoří“. Luxusní resort. nabízí několik typů ubytování v blízkosti pláže a v tropické zahradě od standardních pokojů až po prostorné bungalovy. Hotel je vzdálen 10 km od letiště v Ile Des Pins. – 10 minut jízdy. Let z města Noumea na ostrov Isle of Pines trvá 25 minut.

Vybavení

  • bar, restaurace, knihovna, butik, bazén s lehátky a slunečníky, směnárna,  přístup k internetu na recepci

Zábava a sport

  • šnorchlování, volejbal, vodní sporty (šlapací lodě, kajaky, kanoe, vodní lyže), cyklistika

Stravování

  • snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v restauraci s místní a mezinárodní kuchyní

Vybavení pokojů

  • komfortní prostorné pokoje mají k dispozici klimatizaci, TV, telefon, rádio, žehličku, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a terasu s lehátky

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km
×