Hotel
Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
26.02.2018 - 25.03.2018
1 týden

Novinky na eTravel.cz

AKTUÁLNĚ – Připravili jsme pro Vás speciální stránky Dovolená Vánoce 2011 a Dovolená Silvestr 2011. S jejich pomocí si můžete pohodlně vybírat pouze z nabídek těch nejoblíbenějších pobytů pro Vánoce a Silvestr 2011. Podívejte se, jak je vyhledávání jednoduché.

Jak vyhledávat?

vyhledávací formulář 1. Na úvodní stránce eTravel.cz zvolte typ pobytu Dovolená Vánoce 2011 nebo Dovolená Silvestr 2011.

2. Silvestrovské a vánoční pobyty vyhledáte také pomocí vyhledávače. Kromě typu pobytu Vám umožní upřesnit další parametry, podle toho, co Vám nejlépe vyhovuje.

3. Na základě Vámi zvolených kriterií získáte přehledný seznam pobytů, které hledáte.

Tipy eTravel.cz:

Vánoce a Silvestr na horách

Itálie, Val di Fiemme Neumíte si představit Vánoce a Silvestr bez sněhu? Poohlédněte se po pobytu na horách. Lyžování a zimní radovánky si určitě užijete na ledovcích Rakouska, pohodová atmosféra a dobré jídlo je jistotou slunné Itálie.

Rakousko, Štýrsko, Ramsau
Berghotel Dachstein ***, 8 dní, polopenze, 5 990 Kč, dítě ZDARMA
Rakousko, Salcbursko, Kaprun
Hotel Vierjahreszeiten ****, 4 dny, polopenze, 6 774 Kč, dítě ZDARMA

Vánoce a Silvestr „v teple“

Dominikánská republika Zima je pro Vás „out“ a Vy toužíte po troše tepla? K top destinacím, kde v období Vánoc a Silvestra panuje léto, patří Egypt. Sváteční koupání si vychutnáte také v Emirátech či Thajsku. Nezapomenutelnou vánoční atmosféru Vám připraví Dominikánská republika.

Egypt, Hurghada
Hotel Triton Empire ***, 8 dní, polopenze, 16 290 Kč
Spojené arabské emiráty, Dubaj
Sadaf Hotel ***, 5 dní, polopenze, 18 400 Kč

A trocha romantiky navíc

Francie, Paříž Chcete romantické Vánoce a Silvestr? Zkuste pár zasněžených tipů, které Vám vyčarují trochu romantiky navíc. Koledy a vánoční punč neodmyslitelně patří k vánočním trhům. Ještě o kapku lépe chutnají v evropských metropolích. Nadělte si romantiku jako vánoční dárek a prožijte Vánoce v Paříži či Londýně!

Francie, Paříž
Hotel Atlanta Frochot ***, 3 dny, snídaně, 6 390 Kč
Velká Británie, Londýn
Hotel Custom House Excel ***, 3 dny, snídaně, 6 880 Kč

Nemůžete si z jakýchkoliv důvodů dopřát dovolenou na Vánoce či Silvestr 2011? Udělejte si „volno“ na začátku prosince, nebo si jeďte odpočinout po Vánocích v lednu. Užijete si stejné počasí a příjemnou dovolenou za nižší ceny. Pokud chcete cestovat ještě výhodněji, vyplatí se využít aktuální slevy na lyžařské zájezdy a zájezdy do exotických destinací.

Příjemný výběr dovolené přeje tým eTravel.cz

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená zima 2011/2012 u moře

Dovolená Vánoce 2011

Dovolená Silvestr 2011

Kompletní nabídka last minute zájezdů

Lyžařské zájezdy 2011/2012

Akce a slevy

Informace o zemích, včetně recenzí, zážitků a fotogalerií