Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
20.11–19.12.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Jaro je tady. Užijte si nejžádanější jarní destinace za ceny, které Vás zahřejí

Konečně přichází jaro, které před námi otevírá nové možnosti. Aby byl jeho příchod ještě příjemnější, připravili jsme Vám tento týden nabídku nejžádanějších destinací, které Vás zahřejí nejen cenou. Letecké zájezdy k moři za sluníčkem teď totiž pořídíte výhodně.

Egypt – bezkonkurenční ceny

Pomýšlíte-li na lenošení na plážích, pak je Egypt ideálním místem. Nabídne Vám perfektní služby, zaručeně krásné počasí a bezkonkurenčně nejlepší ceny. Ať už si zvolíte oblíbenou Hurghadu nebo stále vyhledávanější Marsu Alam, denní teploty šplhající ke 30 °C a voda okolo 23 °C slibují krásné dny plné slunce.

Hurghada, HOTEL ALIBABA PALACE ****

  • prověřený hotel, ideální pro rodiny s dětmi
  • cena od 9 990 Kč

Kanárské ostrovy – pohodička a přející slunce

Slunce, příjemné teploty a pohoda Kanárských ostrovů budou nejlepším lékem na jarní únavu. Bělostné pláže ostrova Fuerteventura omývané azurově modrým mořem nebo fantastická krajina písečných dun a vyhlášené aquaparky na ostrově Gran Canaria jsou zárukou jedinečných zážitků. Objevte to pravé pro fantastickou dovolenou.

Kanárské ostrovy

Gran Canaria, HOTEL VISTA FLOR ***

  • rodinná dovolená a aktivní odpočinek
  • cena od 10 609 Kč

Fuerteventura, HOTEL BRONCEMAR BEACH ***

  • ideální pro mladší generaci a rodiny s dětmi
  • cena od 12 121 Kč

Spojené arabské emiráty – magická chuť exotiky

Relaxace na vyhřátých plážích a dovolená plná luxusu Vás čeká v Emirátech. Vydejte se za tyrkysovým mořem a úžasným podmořským světem nebo za zábavou a přepychovými nákupními centry do země mnoha nej. Na jaře si zde díky příznivým teplotám dovolenou opravdu vychutnáte.

Ras Al Khaimah, HOTEL AL HAMRA VILLAGE ****

  • spojení odpočinku na pláži a poznávání
  • cena od 16 210 Kč

Madeira – místo pro milovníky přírody a procházek

Ostrov překypující zelení a překrásnými horskými scenériemi učaruje všem, kdo milují přírodu. Zelená perla Atlantiku Vám na malé rozloze nabízí rozmanitost krajiny připomínající Skotsko či Nový Zéland. Neváhejte, Madeira je úžasným místem pro romantiky, dobrodruhy a všechny, kdo chtějí od dovolené víc.

Madeira

Funchal, HOTEL ORCA PRAIA ***

  • přímo u pláže
  • cena od 13 990 Kč

Více za méně

Po dlouhé zimě toužíme po slunci a odpočinku a dovolená u moře je možností, jak načerpat energii. Jestli hledáte tipy na místa, kam se na jaře vyplatí vyrazit, vyzkoušejte některou z nabídnutých destinací. Zájezdy Vás vyjdou oproti hlavní sezóně levněji a navíc Vám umožní poznat mnoho krás. Jaro je pro cestování ideálním obdobím. Poznejte více za méně!

Příjemný den přeje tým eTravel.cz

Mohlo by Vás zajímat: