Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
25.09–24.10.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Tipy, kam vyrazit na nejlepší eurovíkend

Lákají Vás místa, která mají atmosféru a dýchají něčím výjimečným? Pak se nechte unést do slavných evropských metropolí. Objevíte fascinující svět pouličních kaváren, bujarý noční život, romantiku i okouzlující památky. Dopřejte si zajímavý koktejl zážitků. Vybrali jsme nejoblíbenější města, kde to žije a kde Vás čeká ten nejlepší eurovíkend.

Paříž

Francie, Paříž

Nejromantičtější město světa je úžasným propojením skvostných památek a moderních čtvrtí. Okouzlí Vás pulzujícími pařížskými ulicemi, pohledem na Eiffelovu věž, místními specialitami i nočním životem. Paříž je o atmosféře a umění žít. Vychutnejte si ji naplno!

Tip: Každou první neděli v měsíci je vstup do mnoha památek zdarma.

Eurovíkendy Paříž

Řím

Itálie, Řím

Jedna z nejstarších metropolí Evropy ohromuje fascinující historií, ale i vynikajícími kavárnami. Vyrazte dobýt „Věčné město“ a dopřejte si „prázdniny v Římě“. Zkusit můžete i relaxaci na pláži. V Lido di Ostia si užijete písečné pláže, které rozhodně stojí za to.

Tip: Pravou atmosféru kaváren zažijete na náměstí Piazza Navona

Eurovíkendy Řím

Londýn

Velká Británie, Londýn

Úchvatné město s pěknou řádkou nočních klubů, vyhlášenou čtvrtí Soho a největší koncentrací památek v Británii. Učaruje Vám obrovskými parky, ulicemi, kde nakupování nikdy neomrzí nebo atrakcí zvanou „Londýnské oko“. Díky své různorodosti je Londýn nádherný. Neváhejte, Londýn se musí zažít.

Tip: Vstupenka London Sightseeiing Pass Vám umožní bezplatný vstup do 55 nejznámějších památek.

Eurovíkendy Londýn

Benátky

Itálie, Benátky

Benátky, město lagun, muzeí a slavných mostů se rozkládá na 120 ostrovech. V Benátkách nepotkáte auta, autobusy ani skútry, zato si vychutnáte projížďky romantickými gondolami. A kromě romantiky a památek třeba taky odpočinek na plážích.

Tip: Na pláže do Lido di Venezia Vás doveze vaporetto, linka 1 z nástupní stanice Piazzale Roma

Eurovíkendy Benátky

Budapešť

Maďarsko, Budapešť

Budapešť je jako stvořená k víkendové relaxaci a zábavě. Město takřka za humny nabízí výhodu vlastní dopravy, fascinující svět kulinářských zážitků, unikátních památek, úžasných termálů a nejkrásnějších mostů. Jsme si jisti, že si „Paříž východu“ zamilujete.

Tip: Nejlepší koupání Vám nabídne aquaworld v hotelu Ramada

Eurovíkendy Budapešť

Athény

Řecko, Atény

Jedno z nejvýznamnějších center starověku slibuje pozůstatky starobylého Řecka i slunce, pláže a strhující noční život. Okouzlující velkoměsto si zachovává pravou řeckou atmosféru, jedinečný ráz a tradici. Udělejte si výlet do oslnivé metropole plné historie. Vždyť Athény jsou tak fascinující...

Tip: Procházka uličkami historické Pláky pod Akropolí je něčím, co v Aténách nesmíte opomenout.

Eurovíkendy Atény

Prohlédněte si i další eurovíkendy, vyrazit někam alespoň na pár dní ještě před sezónou se vyplatí. Teploty stoupají, turistů je méně, ceny nižší.

Příjemný den přeje tým eTravel.cz

Mohlo by vás zajímat: