Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
23.01.2018 - 22.02.2018
1 týden

Tipy, kam vyrazit na nejlepší eurovíkend

Lákají Vás místa, která mají atmosféru a dýchají něčím výjimečným? Pak se nechte unést do slavných evropských metropolí. Objevíte fascinující svět pouličních kaváren, bujarý noční život, romantiku i okouzlující památky. Dopřejte si zajímavý koktejl zážitků. Vybrali jsme nejoblíbenější města, kde to žije a kde Vás čeká ten nejlepší eurovíkend.

Paříž

Nejromantičtější město světa je úžasným propojením skvostných památek a moderních čtvrtí. Okouzlí Vás pulzujícími pařížskými ulicemi, pohledem na Eiffelovu věž, místními specialitami i nočním životem. Paříž je o atmosféře a umění žít. Vychutnejte si ji naplno!

Tip: Každou první neděli v měsíci je vstup do mnoha památek zdarma.

Eurovíkendy Paříž letecky od 5 290 Kč

 

Řím

Jedna z nejstarších metropolí Evropy ohromuje fascinující historií, ale i vynikajícími kavárnami. Vyrazte dobýt „Věčné město“ a dopřejte si „prázdniny v Římě“. Zkusit můžete i relaxaci na pláži. V Lido di Ostia si užijete písečné pláže, které rozhodně stojí za to.

Tip: Pravou atmosféru kaváren zažijete na náměstí Piazza Navona

Eurovíkendy Řím letecky od 5 940 Kč
Řím vlastní dopravou od 702 Kč

 

Londýn

Úchvatné město s pěknou řádkou nočních klubů, vyhlášenou čtvrtí Soho a největší koncentrací památek v Británii. Učaruje Vám obrovskými parky, ulicemi, kde nakupování nikdy neomrzí nebo atrakcí zvanou „Londýnské oko“. Díky své různorodosti je Londýn nádherný. Neváhejte, Londýn se musí zažít.

Tip: Vstupenka London Sightseeiing Pass Vám umožní bezplatný vstup do 55 nejznámějších památek.

Eurovíkendy Londýn letecky od 6 690 Kč

 

Benátky

Benátky, město lagun, muzeí a slavných mostů se rozkládá na 120 ostrovech. V Benátkách nepotkáte auta, autobusy ani skútry, zato si vychutnáte projížďky romantickými gondolami. A kromě romantiky a památek třeba taky odpočinek na plážích.

Tip: Na pláže do Lido di Venezia Vás doveze vaporetto, linka 1 z nástupní stanice Piazzale Roma

Eurovíkendy Benátky letecky od 6 360 Kč
Benátky vlastní dopravou od 2 600 Kč

 

Budapešť

Budapešť je jako stvořená k víkendové relaxaci a zábavě. Město takřka za humny nabízí výhodu vlastní dopravy, fascinující svět kulinářských zážitků, unikátních památek, úžasných termálů a nejkrásnějších mostů. Jsme si jisti, že si „Paříž východu“ zamilujete.

Tip: Nejlepší koupání Vám nabídne aquaworld v hotelu Ramada

Budapešť vlastní dopravou od 644 Kč

 

Atény

Jedno z nejvýznamnějších center starověku slibuje pozůstatky starobylého Řecka i slunce, pláže a strhující noční život. Okouzlující velkoměsto si zachovává pravou řeckou atmosféru, jedinečný ráz a tradici. Udělejte si výlet do oslnivé metropole plné historie. Vždyť Athény jsou tak fascinující...

Tip: Procházka uličkami historické Pláky pod Akropolí je něčím, co v Aténách nesmíte opomenout.

Eurovíkendy Atény letecky od 7 100 Kč

 

Istanbul

Když vkročíte do Istanbulu, dýchne na Vás vůně Orientu. Čekají Vás úchvatné pohledy na minarety i nepopsatelné kouzlo útulných čajoven či Velkého bazaru, které neodmyslitelně k Istanbulu patří. Toužíte-li po exotických zážitcích, vydejte se na skok do Istanbulu.

Tip: Noční život si užijete ve čtvrti barů, tanečních klubů a kaváren v Beyoğlu.

Eurovíkendy Istanbul letecky od 10 720 Kč

 

Madrid

Madrid, to je nejprestižnější galerie světa Prado, krása parků, rušná atmosféra a noční život. Užijte si večerní ulice, kam se vydávají všichni, bez rozdílu věku. Budete se cítit příjemně, a odjedete s pocitem, že tady na pár dnů bylo toto úžasné město jen kvůli Vám.

Tip: Galerii Prado můžete od 18:00, v neděli od 17:00 hod navštívit zdarma. Otevřeno je od 09:00 do 20:00 hod, kromě pondělí.

Eurovíkendy Madrid letecky od 10 990 Kč

 

Prohlédněte si i další eurovíkendy, vyrazit někam alespoň na pár dní ještě před sezónou se vyplatí. Teploty stoupají, turistů je méně, ceny nižší. Pokud nemusíte plánovat dovolenou na léto, můžete využít výhodných last minute poznávacích zájezdů. V naší nabídce naleznete zájezdy do atraktivních míst se zajímavou slevou.

Příjemný den přeje tým eTravel.cz

Mohlo by Vás zajímat:

Poznávací zájezdy

Dovolená s vlastní dopravou

Dovolená zima 2011/2012 u moře

Dovolená léto 2012

Dovolená s dětmi zdarma

Akce a slevy

Kompletní nabídka last minute zájezdů