Kam na dovolenou v srpnu 2021?

Středa, 29.7.2020

I letos bude prázdninová sezóna v srpnu rozjetá jak se patří. Pokud ještě nemáte vybranou tu pravou srpnovou dovolenou pro vás, je nejvyšší čas. Ať už vás lákají oblíbené středomořské ostrovy jako např. Mallorca, Rhodos, ZakynthosLefkada, Korfu či Kréta nebo je vaší trefou do černého Bulharsko u černomořského pobřeží, neotálejte dlouho. Zájezdy na druhou polovinu prázdnin jsou letos omezené a rychle se vyprodávají!

Mallorka: ostrov slunce a umění

Slunná Mallorca je mezi turisty nejoblíbenější destinací Baleárských ostrovů. A není se čemu divit. Dlouhé písečné pláže vybízejí ke slunění a plážovým hrátkám, čisté tyrkysové moře ke koupání, krásná stálezelená příroda ke sportovním aktivitám a ostrovní španělská kuchyně k ochutnání pochoutek z čerstvých ryb a darů moře. Mallorca je perfektní také pro srpnovou dovolenou s dětmi. Pláže s pozvolným vstupem a celá řada zábavných atrakcí jako Palma Aquarium nebo delfinárium Marineland vaše ratolesti dozajista potěší.

Jachta v Porto Cristo

Řecké ostrovy: krásné pláže, antické památky a skvělá kuchyně

Řecko patří tradičně k nejvyhledávanějším destinacím pro srpnový pobyt, což letos vzhledem k situaci platí dvojnásob. Spojení plážové dovolené, poznávání antických památek, ochutnávky tradiční kuchyně a vyhlášené řecká pohostinnost přesvědčí každoročně tisíce turistů z celého světa, aby si letní dovolenou užili právě na řeckých ostrovech. Váháte, zda zvolit Rhodos, ZakynthosLefkadu, KorfuKrétu či jiný řecký ostrov? Nemusíte, všechny jsou skvělé a přitom každý jedinečný. S Řeckem zkrátka nikdy nešlápnete vedle.

Loďky v zátoce

Bulharsko: pohodové prázdniny za super cenu

Bulharsko sází na komfort za rozumnou cenu každé léto, tento rok jsou však vzhledem k situaci ceny zájezdů do Bulharska ještě příznivější. Ať už plánujete vyrazit s rodinou, v páru nebo jako skupina přátel, Bulharsko plně vyhoví všem, kteří se celou dovolenou chtějí starat jen o to, co z vynikající bulharské kuchyně ochutnat, zda využít raději hotelový bazén nebo lehátka u moře, a jak často se nechat bavit hotelovými animátory. Pokud chcete prožít bezstarostnou srpnovou dovolenou, která váš rozpočet nezatíží, Bulharsko je skvělá volba.

Žena s ovocným nápojem

Týdenní pobytTýdenní pobytTýdenní pobyt

Co by vás mohlo dále zajímat

 

Nejkrásnější pláže světa

Jste vyloženě plážový typ a láká vás slunění a relaxace na dokonalé pláži? Nevadí vám nechat dovolenou až na podzim nebo zimu a chcete si dopřát tu pravou exotiku? Poznejte nejkrásnější pláže světa, ať vaše dovolená stojí za to!

Poradíme vám, které pláže na naší planetě hodnotí cestovatelé z celého světa jako ty nejkrásnější.

 

Jak vyřídit cestovní pas?

Chystáte se na dovolenou a potřebujete cestovní pas? V tomto článku se dozvíte vše o vydávání cestovních dokladů, jejich platnosti, poplatcích za vystavení i ostatní informace užitečné pro vyřízení nového cestovního pasu. Dozvíte se také, jak je to s cestovním pasem na počkání a s cestovním pasem pro dítě.

Další články

Nejkrásnější Vánoce a Silvestr u moře

22.11.2021

Výběr z bankomatu v zahraničí: jak ho mít co nejlevnější a na co dát pozor?

15.11.2021

Naše tipy, kam na levnou zimní dovolenou k moři

08.11.2021

Nejkrásnější vánoční trhy 2021 v evropských městech

28.10.2021

Kam v listopadu 2021 na dovolenou? Za sluncem!

14.10.2021

Kam s dětmi na podzimní prázdniny 2021?

08.10.2021