Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
18.12.2018–17.02.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Lepší obsah i struktura webu eTravel

Každý, kdo uvažuje o svém prázdninovém volnu, má u nás zase o něco snazší cestu ke své dovolené. Stránky cestovní agentury eTravel se totiž postupně mění. Cílem je nabídnout co nejpříjemnější uživatelské prostředí tak, aby se tu každý návštěvník dobře orientoval a snadno rychle našel to, co hledá. Ať už to má být objednávka konkrétního zájezdu, čtení o oblíbených turistických cílech nebo služby spojené s cestováním.

Co je nového

Přeskládali jsme hlavní menu, které je společně s vyhledávacím formulářem pro plánování dovolené hlavním pomocníkem v orientaci na webu. Toto oranžově zbarvené menu se obrazuje na každé stránce.

V hlavní nabídce hned jako druhou zleva nově najdete složku Destinace. Pod ní se skrývá rozcestník s necelou stovkou zemí nebo jejich částí, kam lze cestovat. Ten se rozbalí kliknutím nebo prostým najetím kurzoru. Decentně pozměněnou podobu a zcela nový, kvalitnější obsah mají i jednotlivé destinace. Stránka každé z nich začíná novým, čtivě psaným popisem. Následují odkazy na jednotlivé cíle dané země a nabídka těch nejlepších zájezdů. V další úrovni se pak po zadání konkrétního letoviska opět zobrazí jeho nový popis následovaný nabídkou všech dostupných hotelů v daném místě.

Co dál?

Tím ale změny v obsahu a struktuře webu eTravel nekončí. Doslova za pochodu se mění stránky s jednotlivými hotely, kam už teď denně přibývají nové informační texty. Brzy se můžeme těšit také novou strukturu stránek konkrétních hotelů. Změn se velmi brzy dočká nabídka last minute, stránky pro objenávání letenek nebo online služby cestovního pojištění prostřednictvím eTravel.

Podívejte se na naše stránky s novým obsahem a vydejte se na svou cestu k dovolené.